516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Oral-B Vitality Sensitive elektrický zubní kartáček

Akce -21%
Oral-B  Vitality Sensitive elektrický zubní kartáček

Oral-B Vitality Sensitive elektrický zubní kartáček

50101468
Dentální hygiena
549 Kč 699 Kč
Skladem na e-shopu

Uživatelům s citlivými zuby a dásněmi je určen elektrický kartáček Vitalitiy Sensitive od Oral-B. Šetrná hlavice s jemnými vlákny a 2D systém čištění vám zaručí zářivý úsměv.

Podrobné informace o produktu

Společnost Oral-B patří mezi přední výrobce doplňků pro ústní hygienu. Volbou elektrického zubního kartáčku Vitality Sensitive proto sázíte na osvědčenou klasiku, s níž bude o váš chrup dokonale postaráno. Kartáček pracuje s 2D systémem čištění, při kterém využívá 7 600 oscilačně rotačních pohybů za minutu. Touto rychlostí se speciálně tvarovaná hlavice dostane i do těžko přístupných mezizubních prostorů, které by běžný manuální kartáček neměl šanci důkladně vyčistit

Hlavice Sensitive

Při spuštění přístroje se automaticky aktivuje také časovač. Ten je přednastaven na dvě minuty, což je doporučená délka čištění zubů při frekvenci 2× denně. Kartáček je určen především pro uživatele s citlivými zuby, kteří se musí potýkat i s krvácejícími dásněmi. Balení obsahuje speciální hlavici Sensitive, která je tvořena mimořádně jemnými šetrnými vlákny. Ty spolehlivě odstraňují z povrchu zubů i dásní nečistoty a zbytky jídel, aniž by dráždily dásně a způsobovaly vám nepříjemný pocit, či dokonce bolest při čištění zubů.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Oral-B
EAN 4210201033783

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.