516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Oral-B PRO 900 elektrický zubní kartáček

Vyprodáno
Oral-B PRO 900 elektrický zubní kartáček

Oral-B PRO 900 elektrický zubní kartáček

50104114
Dentální hygiena
1 799 Kč

Kartáček PRO 900 nabízí tři čisticí programy pro krásné a zdravé zuby. S rychlostí oscilace až 20 000 kmitů za minutu odstraní zbytky jídel i z těžko dostupných mezizubních prostor.

Zobrazit kategorii Elektrické zubní kartáčky » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Při péči o své zuby a dásně vsaďte na jistotu a vložte důvěru do rukou celosvětově osvědčené značky Oral-B. Společnost vytvořila kartáček PRO 900, který dokáže vyvinout rychlost oscilace až 20 000 kmitů za minutu. S ní si účinně poradí se zbytky jídla i tvořícím se zubním plakem v celé dutině ústní, dokonce i v úzkých mezizubních prostorech, kam se s běžným manuálním kartáčkem nemáte šanci dostat.

3 programy

Pro výborné individuální výsledky pro každého je kartáček vybaven třemi různými čisticími programy. Vyberte si podle svých vlastních preferencí a potřeb mezi normálním, jemným a bělicím programem a zajistěte si úsměv, za něhož se nebudete stydět. Během čištění kontroluje zvukový senzor tlaku, zda na zuby příliš netlačíte a neoslabujete tím zubní sklovinu. Časovač vám pohlídá 4× 30 vteřin, které byste měli věnovat čištění každé čtvrtiny chrupu.

Obsah balení

Kromě samotného kartáčku dostanete v balení také dvě kartáčové hlavy (pro správnou činnost přístroje se doporučuje hlavu se štětinami obměňovat každé tři měsíce), a dále NiMH baterie.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Oral-B
EAN 4210201187370

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.