Oral-B VITALITY Kids D12K FROZEN zubní kartáček

Dentální hygiena

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Již pro děti od tří let vytvořila společnost Oral B dobíjecí kartáček. Učte své malé ratolesti správné ústní hygieně již od raného dětství. Kartáček Oral B jim pomůže odstranit ze zoubků plak a dostane se do mezizubních prostor, aby účinně bránil vzniku zubního kamene. Kartáček funguje bez nutnosti zapojení do sítě. Balení obsahuje kartáček s potiskem oblíbené animované pohádky Ledové království (Frozen), speciální nástavec určený pro dětské zoubky a nabíjecí stanici.

2D čisticí systém

Po spuštění čisticího programu začnou štětiny kartáčku oscilovat rychlostí 7 600 rotačních pohybů za minutu. Celý proces je zcela nenamáhavý a bezbolestný, vaše dítě navíc bude díky slavnému motivu přistupovat ke kartáčku jako ke kamarádovi, ne nepříteli, a přirozenou formou se naučí pečovat o svůj chrup.

Dlouhodobá výdrž

Výměnná hlavice vydrží dětem až po dobu tří měsíců bez nutnosti výměny. Po třech měsících se doporučuje hlavici vyměnit, aby kartáček dlouhodobě fungoval, jak má, a děti se nemusely trápit u zubaře kvůli bolestivému vrtání kazů.