516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Oral-B VITALITY PLUS CROSS ACTION Zubní kartáček

Akce -21%
Oral-B VITALITY PLUS CROSS ACTION Zubní kartáček

Oral-B VITALITY PLUS CROSS ACTION Zubní kartáček

50099640
Dentální hygiena
579 Kč 729 Kč
Skladem na e-shopu

Oral B vytvořil kartáček určený pro důkladné každodenní čištění vašich zubů. 2D čisticí systém zajišťuje 7 600 oscilačně rotačních pohybů za minutu. Balení obsahuje dvě koncovky, aby jeden kartáček mohli využívat dva lidé.

Podrobné informace o produktu

Zbavte se jednou provždy zubních kazů, plaku a neestetických barevných skvrn na zubech. Pořiďte si zubní kartáček Oral B Vitality Plus Cross a mějte vždy jistotu, že jsou vaše zuby čisté a krásně se lesknou. Kartáček využívá k čištění 2D systém. Po zapnutí čisticího programu se výměnná hlavice se speciálně tvarovanými štětinami začne otáčet oscilačně rotačními pohyby v rychlosti 7 600 pohybů za minutu. Tato rychlost je více než dostatečná k účinnému, leč šetrnému odstranění plaku i zbytků jídel v mezizubních prostorech, a to i u těžko přístupných zadních zubů.

Dvě koncovky

V balení naleznete kromě ergonomicky tvarované rukojeti také dvě koncovky Cross Action. Každý člen rodiny nyní může mít vlastní kartáčkovou hlavici a čistit si zuby pravidelně využitím stejného přístroje. Nebo se o něj vůbec s nikým dělit nemusíte a náhradní hlavici si můžete nechat do rezervy. Doporučuje se je obměňovat každé tři měsíce, aby kartáček pracoval neustále správně a chránil váš chrup i dásně před vznikem zubního kazu. Kartáček se neomezuje na přítomnost elektrické zásuvky. Funguje bezdrátově – balení obsahuje kompaktní cestovní nabíječku.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Oral-B
EAN 4210201135470

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.