Organic People Eko aviváž citron 1000 ml

Drogerie

Ekologicky šetrná aviváž s energickým citrusovým aroma od Organic People udržuje oblečení déle hebké a svěží. Dokonale provoní a změkčí prádlo, má antistatický účinek.
Při nákupu 2 ks sleva 20 % Při nákupu minimálně 2 kusů produktů značky Organic People v libovolné kombinaci získáte slevu 20 %. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
105

O produktu

50142005

Ekologicky šetrná aviváž s osvěžujícími citrusy od značky Organic People udržuje oblečení déle hebké a svěží. Základem aviváže je změkčující a deodorační přísada na bázi rostlinných aminokyselin. Obsahuje organický olej ze sicilských pomerančů, který svým jemným aroma dokonale provoní vaše oblečení. Výtažek z citronů poskytuje změkčující a antistatický účinek a prodlužuje svěžest vašeho oblečení. V aviváži se nachází 99 % složek přírodního původu. Je veganská a v přírodě snadno odbouratelná.

Hlavní vlastnosti:

  • změkčí a provoní prádlo
  • usnadňuje žehlení
  • antistatický účinek
  • udržuje tvar a barvu tkaniny
  • 99 % složek přírodního původu

Použití

Praní v pračce: použijte 60 ml (3 uzávěry) aviváže na 4-5 kg prádla.
Ruční praní: použijte 60 ml (3 uzávěry) na 5 litrů vody.

Upozornění

H319 Způsobuje vážní podráždění očí. H315 Dráždí kůži. Pokyny pro bezpečné užívání: P305 + P351 + P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.