Organic People Eko čisticí sprej na toalety 500 ml

Drogerie

Ekologický čisticí sprej na toalety od Organic People bojuje proti vodnímu kameni a zabraňuje nepříjemným pachům. Obsahuje 95 % přírodních složek.
Při nákupu 2 ks sleva 20 % Při nákupu minimálně 2 kusů produktů značky Organic People v libovolné kombinaci získáte slevu 20 %. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
89

O produktu

50142008

Ekologický čisticí sprej na toalety od Organic People bojuje proti vodnímu kameni a zabraňuje nepříjemným pachům. Přípravek na bázi organických aminokyselin obsahuje 95 % složek přírodního původu. Nachází se v něm organický výtažek z rebarbory, který skvěle odstraňuje nepříjemný zápach a dodává všem povrchů zářivý lesk. Extrakt z divokého šťovíku působí proti vodnímu kameni a rzi. Plně biologicky odbouratelný.

Hlavní vlastnosti:

  • odstraňuje vodní kámen i rez
  • zanechává dokonale čistou toaletu
  • 95 % přírodního původu

Použití

Otočte rozprašovač do polohy „stream“. Přípravek nastříkejte na vnitřní stranu toalety. Nechte působit 2 minuty, poté opláchněte. K ošetření sedačky – nastříkejte a otřete hadříkem. Používejte v rukavicích.

Upozornění

H319 Způsobuje vážní podráždění očí. H315 Dráždí kůži. Pokyny pro bezpečné užívání: P305 + P351 + P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.