Ortho help Collagen Gummies KIDS želatinové bonbóny 90 ks

Doplněk stravy

Značka: ORTHO HELP
Ortho Help Collagen Gummies KIDS jsou želatinové bonbóny, které obsahují látky důležité pro pohybový aparát (kolagen typu I a II, vitaminy C a D3, kyselina hyaluronová a extrakt z Harpagofytu ležatého).

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50103563

Ortho Help Collagen Gummies KIDS je doplněk stravy ve formě želatinových bonbónů. Obsahuje kolagen typu I a II, vitamin C a D3, kyselinu hyaluronovou ve formě hyaluronátu a extrakt harpagofytu ležatého.

  • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek a chrání buňky před oxidativním stresem.
  • Harpagofyt ležatý (Harpagophytum procumbens) je tradiční bylina afrického léčitelství, známá svým blahodárným působením na normální stav kloubů a šlach.
  • Nativní kolagen je přirozenou součástí kloubní chrupavky, zajišťuje její pevnost a pružnost.
  • Kyselina hyaluronová ve formě hyaluronátu sodného je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Nachází se v některých tělních tekutinách, chrupavkách a kůži.

ORTHO Help Collagen Gummies KIDS je vhodný i pro osoby, které nemohou nebo nechtějí polykat kapsle či tablety. Želatinové bonbóny se snadno užívají a výborně chutnají. Jsou bez umělých barviv, konzervantů, sladidel a lepku. ORTHO Help Collagen Gummies KIDS je vhodný nejen pro aktivní děti a dospívající, ale i ty, jejichž pravidelná fyzická zátěž nebo zdravotní stav zvyšuje požadavky pro příjem těchto látek.

Dávkování:

Užívejte 1x denně 1 želé bonbón nejlépe po jídle. Bonbón důkladně rozžvýkejte a spolkněte. Dodržujte dostatečný pitný režim.

Složení:

Hovězí kolagen - typu I 16 mg, nativní kolagen kuřecí - typu II 22 µg, vitamin C 60 mg, vitamin D3 6 µg, hyaluronát sodný 20 mg, extrakt Harpagofyt ležatý (Harpagophytum procumbens) 10 mg v jednom želé bonbónu.

Glukózový sirup, cukr, voda, vepřová želatina, paprikový extrakt, aroma lesní ovoce, leštící látky: E903, E901.

Upozornění:

Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Není určeno pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.