Doplněk stravy

Noventis Ostrovidky Omega 90+30 kapslí

Ostrovidky Omega – kapsle s obsahem rybího oleje bohatého na DHA a zinku pro zachování dobrého zraku co nejdéle. Balení pro celou rodinu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Noventis Ostrovidky Omega 90+30 kapslí

50101515

Ostrovidky Omega obsahují antioxidanty vitamín C, E a zinek, karotenoidy a rybí olej bohatý na DHA. Zinek aDHA přispívají k udržení normálního stavu zraku. Příznivého účinku pro správnou funkci mozku a zraku se dosáhne při denním přívodu 250 mg DHA.

Oči jsou jedním z našich nejvzácnějších orgánů. Prostřednictvím zraku vnímáme okolní svět, zvládáme každodenní rutinu, orientujeme se v okolí. Náš zrak se však během života mění, je ovlivňován našim životním stylem a jeho kvalita často s věkem klesá.

Jak užívat Ostrovidky Omega:

Děti od 8 let užívají 1 kapsli denně, dospívající a dospělí užívají 1-2 kapsle denně.
 

Složení:

1 kapsle obsahuje rybí olej/z toho DHA 390mg/170 mg, vitamín C 80 mg, vitamín E (α TE) 12 mg, lutein 10 mg, zinek 6 mg, zeaxantin 1 mg.

Rybí olej, želatina, kyselina askorbová, zvlhčující látka glycerol, lutein (Aksamitník vzpřímený, květ), DL alfa tokoferolacetát, oxid zinečnatý, emulgátor sójový lecitin, protispékavá látka koloidní oxid křemičitý, zeaxantin (Aksamitník vzpřímený, květ), barvivo E 172, čistená voda.

Upozornění: 

Není určeno pro děti do 8 let, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.