PARAKITO Sprej pro EXTRA silnou ochranu proti komárům a klíšťatům 75 ml

Biocidní přípravky, repelenty

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 označených produktů značky PARAKITO v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

O produktu

Dlouhotrvající extra silná ochrana proti komárům a klíšťatům. Ať se chystáte na dovolenou do tropů či chcete trávit čas na zahradě nebo u vody, nenechte si zkazit léto obtěžujícím hmyzem. Repelent PARAKITO sprej Vás bude celých 7 hodin chránit před klíšťaty a působí až 11 hodin proti běžným komárům. Poskytuje úplnou ochranu proti komárům a klíšťatům v tropických oblastech. Je vhodný pro dospělé a děti od 3 let. Patentovaná technologie ClayCell-Complex™ snižuje pronikání repelentních složek do pokožky, a tak zvyšuje jejich účinnost. Neobsahuje alkohol ani povrchově aktivní látky.

Dlouhotrvající ochrana

  • Aedes albopictus (komár tygrovaný) – přenašeč viru dengue a zika – 10 hodin
  • Anopheles gambiae – přenašeč malárie – až 6 hodin
  • Culex (běžný komár) – 11 hodin
  • klíšťata – 7 hodin

Prokázaná účinnost

Všechny testy účinnosti výrobků PARAKITO® jsou prováděny nezávislými laboratořemi, uznanými právními úřady. U repelentů aplikovaných přímo na kůži se testy účinnosti přísně řídí protokolem definovaným agenturou ECHA (Evropská agentura pro chemické látky), WHO (Světová zdravotnická organizace) a americkou EPA (Agentura pro ochranu životního prostředí). Počet hodin účinnosti uvedený na každém balení je převzat ze závěrů těchto testů. Pro déle trvající účinek lze kombinovat i s náramky PARAKITO.

Složení

Biocidní přípravek PT 19 Repelent PMD-Citrepel Olej z citronelly jávské (Cymbopogon winterianus), frakcionovaný, hydratovaný, cyklizovaný: 300 g/kg. Linalool, Citronellal, d-Limonene, 2-hydroxy-α,α,4-trimethylcyclohexanemethanol, Combava Petigrain oil, dl-Citronellol, Monarda oil, Ravintsara essential oil.

Použití

Nastříkejte rovnoměrně na pokožku ze vzdálenosti 15-20 cm. Pro nanesení na obličej nastříkejte nejprve na ruce a poté naneste na čelo a tváře. Vyhněte se zasažení očí.

Upozornění

Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy, protože obsahuje éterické oleje. Standardní věty o nebezpečnosti/Pokyny pro bezpečné použití: Může vyvolat alergickou reakci. Nepoužívejte v okolí očí, úst nebo na poraněnou nebo podrážděnou pokožku. Může způsobit podráždění kůže, zejména při aplikaci při vysokých teplotách/vlhkosti. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Způsobuje vážné podráždění očí. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud je používáte, a pokud je to možné, a pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Pokud potřebujete lékařskou pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek produktu. Tísňové číslo: 155. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.