PARAKITO Sprej pro silnou ochranu proti komárům a klíšťatům 75 ml

Biocidní přípravky, repelenty

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky PARAKITO v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2021, nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

O produktu

Ochrana proti komárům a klíšťatům pro celou rodinu. PARAKITO Sprej pro silnou ochranu je vhodný i pro děti a kojence od 6 měsíců. Patentovaná technologie ClayCell-Complex™ snižuje pronikání repelentních složek do pokožky, a tak zvyšuje jejich účinnost. Neobsahuje alkohol ani povrchově aktivní látky. Repelent působí 8 hodin proti komárům a 5 hodin proti klíšťatům. Jeho účinnost byla úspěšně testována proti různým druhům komárů například:

  • Aedes albopictus (komár tygrovaný) – přenašeč viru dengue a zika
  • Anopheles gambiae – přenašeč malárie
  • Culex (běžný komár)
  • klíšťata

Prokázaná účinnost

Všechny testy účinnosti výrobků PARAKITO® jsou prováděny nezávislými laboratořemi, uznanými právními úřady. U repelentů aplikovaných přímo na kůži se testy účinnosti přísně řídí protokolem definovaným agenturou ECHA (Evropská agentura pro chemické látky), WHO (Světová zdravotnická organizace) a americkou EPA (Agentura pro ochranu životního prostředí). Počet hodin účinnosti uvedený na každém balení je převzat ze závěrů těchto testů. Pro déle trvající účinek lze kombinovat i s náramky PARAKITO.

Složení

Biocidní přípravek PT 19 Repelent PMD-Citrepel Olej z citronelly jávské (Cymbopogon winterianus), frakcionovaný, hydratovaný, cyklizovaný: 260 g/kg. Geranyl acetate (105-87-3), 2-Ethoxy-4-(methoxymethyl) phenol (5595-79-9), α-methyl-1,3-benzodioxole-5-propionaldehyde (1205-17-0), 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one(54464-57-2), Hexyl salicylate(6259-76-3), 3,4-dihydro-2,5,7,8-tetramethyl-2-(4,8,12-trimethyltridecyl)-2H-benzopyran-6-ol(10191-41-0).

Použití

Nastříkejte rovnoměrně na pokožku ze vzdálenosti 15-20 cm. Pro nanesení na obličej nastříkejte nejprve na ruce a poté naneste na čelo a tváře. Vyhněte se kontaktu s očima.

Upozornění

Není vhodné pro děti do 6 měsíců. Standardní věty o nebezpečnosti/Pokyny pro bezpečné použití: Může vyvolat alergickou reakci. Nepoužívejte v okolí očí, úst nebo na poraněnou nebo podrážděnou pokožku. Může způsobit podráždění kůže, zejména při aplikaci při vysokých teplotách/vlhkosti. Po manipulaci si důkladně umyjte ruce. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud je používáte, a pokud je to možné, a pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Pokud potřebujete lékařskou pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek produktu. Tísňové číslo: 155. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Zabraňte uvolňování do životního prostředí. Obsah zlikvidujte v souladu s místními předpisy (jako komunální odpad). Uchovávejte mimo dosah dětí!

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.