PARAKITO Sprej voděodolný suchý olej proti komárům a klíšťatům 75 ml

Biocidní přípravky, repelenty

Značka: PARAKITO
Hydratuje a zklidňuje pokožku po slunném dni a zároveň chrání před komáry a klíšťaty. Vhodný i pro děti a kojence od 6 měsíců.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
379

O produktu

50120737

Ochrana proti komárům a klíšťatům + péče o pokožku s přírodními rostlinným oleji. Základem je HydrActiv-Complex™ vytvořený z kokosového, jojobového a mandlového oleje. Je obohacen o vitamin E a přináší pokožce hydrataci a pohodlí, zejména během letních nebo tropických večerů. Je výborný k regeneraci pokožky po slunném dni. PARAKITO Sprej voděodolný suchý olej proti komárům a klíšťatům je vhodný i pro děti a kojence od 6 měsíců a poskytuje kompletní lokální ochranu po dobu 6 hodin. Jeho účinnost byla úspěšně testována proti komárům tygrovaným a klíšťatům. Patentovaná technologie ClayCell-Complex™ snižuje pronikání repelentních složek do pokožky, a tak zvyšuje jejich účinnost. Neobsahuje alkohol ani povrchově aktivní látky. Nemastná, nelepivá textura je provoněná lehkým parfémem.

Hlavní vlastnosti:

  • chrání před komáry a klíšťaty po dobu 6 hodin
  • hydratuje pokožku díky obsahu pečujících olejů
  • přispívá ke zklidnění a regeneraci pokožky po slunění

Prokázaná účinnost

Všechny testy účinnosti výrobků PARAKITO® jsou prováděny nezávislými laboratořemi, uznanými právními úřady. U repelentů aplikovaných přímo na kůži se testy účinnosti přísně řídí protokolem definovaným agenturou ECHA (Evropská agentura pro chemické látky), WHO (Světová zdravotnická organizace) a americkou EPA (Agentura pro ochranu životního prostředí). Počet hodin účinnosti uvedený na každém balení je převzat ze závěrů těchto testů. Pro déle trvající účinek lze kombinovat i s náramky PARAKITO.


Složení

Biocidní přípravek PT 19 Repelent PMD-Citrepel Olej z citronelly jávské (Cymbopogon winterianus), frakcionovaný, hydratovaný, cyklizovaný: 35 g/kg. Vitamin E + organické rostlinné oleje (kokosový, jojobový a mandlový), výtažky z bambuckého másla a lékořice.

Použití

Nastříkejte rovnoměrně na pokožku ze vzdálenosti 15-20 cm. Pro nanesení na obličej nastříkejte nejprve na ruce a poté naneste na čelo a tváře. Nepoužívejte v okolí očí.

Upozornění

Není vhodné pro děti do 6 měsíců. Nepoužívejte v okolí očí, úst nebo na poraněnou nebo podrážděnou pokožku. Způsobuje vážné podráždění očí. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud je používáte, a pokud je to možné, a pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Pokud potřebujete lékařskou pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.