Pargavit Pivovarské kvasnice Originál 250 tablet

Doplněk stravy

Značka: PARGAVIT
PargaVit® Pivovarské kvasnice Originál, doplněk stravy v tabletách, je výrobek s vysokým přirozeným obsahem vitaminů, minerálů, stopových prvků, aktivních enzymů a ostatních biologicky aktivních látek, obohacený navíc o vysoce ceněný vitamin C.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50014311

PargaVit® Pivovarské kvasnice Originál
Obsahují inovatní složení!

Užití

Obsahem látek, které přispívají k obnově buněk našeho těla, se PargaVit Pivovarské kvasnice Originál řadí mezi významné doplňky stravy. Výrobek obsahuje přirozený komplex vitaminů B a minerálů obohacený o důležitý vitamin C.

Dávkování

Děti 3× denně 2 tablety, dospělí 3× denně 4 tablety.

Příznaky

ENERGIE A VITALITA (vitamin B1, vitamin C)

Složení

Přirozenou součástí pivovarských kvasnic jsou zejména:

Vitaminy - B1, B2, B6, B12, kyselina pantotenová, pangamová a listová, niacin, biotin, cholin.

Minerální látky - vápník, fosfor, draslík, hořčík. Stopové prvky - železo, měď, zinek, mangan.

Bílkoviny - esenciální aminokyseliny.

Obsah vitaminu C v doporučené denní dávce (12ti tabletách): 80 mg (100 % DDD).

Informace o firmě

www.simply-you.cz

Výrobcem produktu je Simply You Pharmaceuticals a.s. - dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí. Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků. Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví. Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.

Odborná poznámka

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti do 3 let. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Překročením denní dávky nezvýšíte účinnost přípravku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování: Uchovávejte v suchu při teplotě do 25 °C.

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.