Penco Mega Tabs Magnesium 50 tablet

Doplněk stravy

Značka: PENCO
Energetické glukózové tablety s hořčíkem, beta-alaninem a antioxidačním systémem proti křečím.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
259

Cena za 1 kus: 5 Kč

O produktu

50121425

Penco® Mega Tabs Magnesium jsou energetické glukózové tablety s hořčíkem, beta-alaninem a antioxidačním systémem proti křečím a oxidačnímu stresu. V sáčku jsou 2 tablety po 2500 mg s vyšším obsahem magnesia.

Hlavní vlastnosti:

  • zabraňuje vzniku svalových křečí
  • odstraňuje kyselinu mléčnou ze svalů
  • jedinečný antioxidační systém
  • dodává energii pro udržení maximální výkonnosti
  • příjemná pomerančová chuť

Doplňte energii a hořčík před fyzickým výkonem

Glukóza slouží jako zdroj rychlé energie pro udržení maximální výkonnosti a zároveň jako vhodný nosič přítomných aktivních látek. Nadměrná fyzická zátěž zvyšuje riziko vzniku křečí a přispívá k tvorbě škodlivých volných kyslíkových radikálů. Při cvičení s velkou intenzitou a délkou trvání dochází k nahromadění kyseliny mléčné ve svalech a v krvi, což bývá hlavní příčinou svalové únavy, snížení síly a vytrvalosti a pocitu vyčerpání. Všem těmto faktorům, které negativně ovlivňují výsledný sportovní výkon, lze předejít podáním Penco® Mega Tabs Magnesium, nejlépe před výkonem.

Hořčík a vitamín B6

Svalové křeče rychle zmírňuje nebo odstraňuje hořčík, který je důležitý pro správnou funkci svalů. V Penco® Mega Tabs Magnesium je hořčík v organické formě, jako laktát hořečnatý. Ve srovnání s běžně používanými anorganickými sloučeninami je jeho využitelnost organizmem podstatně vyšší (až 90%). Absorpci a vstup hořčíku do buněk zvyšuje vitamín B6 .


Dávkování

1-3 tablety denně, děti od 12 let 1-2 tablety denně.

Složení

glukóza, mléčnan hořečnatý, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, vitamín C (L-askorbová kyselina), kyseliny: kyselina citrónová, β-alanin, protispékavá látka: stearan hořečnatý, aroma, kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý), protispékavá látka: fosforečnan vápenatý, vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid), koenzym Q10. Upozornění pro alergiky: Neobsahuje alergeny.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 12 let, Ukládat mimo dosah dětí! Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání.

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.