Zdravotnické prostředky

Perskindol Active Classic Gel 100 ml

Značka: PERSKINDOL
4.0

Přípravek na bolesti svalů a kloubů Perskindol Active Classic Gel s unikátním chladivým a hřejivým účinkem přináší úlevu namoženým svalům, kloubům, při svalových křečích a únavě.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Perskindol Active Classic Gel 100 ml

50133911

Úvod

Když vás trápí bolesti svalů a kloubů, sáhněte po Perskindolu! Zdravotnický prostředek s unikátním chladivým a následně hřejivým účinkem je ideální pomocník pro sportovce, fyzicky pracující osoby i pro každého, kdo trpí bolestmi pohybového aparátu. Bezprostředně po aplikaci ochlazuje pokožku a přináší okamžitou úlevu. Později poskytne dlouhodobý hřejivý pocit, relaxaci a regeneraci.

Uleví při svalových bolestech a křečích, po úrazech či nadměrné námaze

Perskindol je vhodný zejména ke zmírnění bolestí svalů, při lehkých posttraumatických stavech, při bolestivých křečích, při pohmožděninách a podvrtnutích, před fyzickou aktivitou a po ní pro správnou přípravu svalů a kloubů na zátěž, po fyzické zátěži pro ochlazení svalů a zmírnění svalového napětí. Lehce roztíratelný gel se rychle vstřebává a nezanechává mastné skvrny na oblečení.

Hlavní vlastnosti

  • gel přináší úlevu od bolesti svalů a kloubů
  • chladivý účinek po aplikaci přinese okamžitou úlevu od bolesti
  • dlouhodobý hřejivý účinek pak poskytne relaxaci a regeneraci
  • vhodný před i po fyzické aktivitě
  • gel se rychle vstřebává a nezanechává mastné skvrny na oblečení

Dávkování

Dospělí a děti od 5 let aplikují lokálně několikrát denně, podle potřeby potírejte tenkou vrstvou gelu na bolavé oblasti.


Složení

Voda, kaprylové/kaprinové triglyceridy, isopropylalkohol, karbomer, mentol, olej borovice lesní (Pinus sylvestris), tromethamin, kaprylyl glykol, akryláty / C10-30 alkylakrylátový krospolymer, olej z citrusového oleje pomerančovníku sladkého (Aurantium dulcis), olej z listu libavky poléhavé
(Gaultheria procumbens [obsahuje methyl salicylát]), ethylacetát, citrusový bergamiový olej, olej z citrónové kůry, terpineol, terpineol acetát, olej z listu rozmarýnu lékařského (Rosmarinus o¬cinalis), olej z levandule lékařské (Lavandula angustifolia), limonen, linalool, citral, geriol, citronellol.


Upozornění

Pouze k vnějšímu použití. Vyvarujte se kontaktu přípravku s očima nebo sliznicemi. Nepřekrývejte ošetřené místo voděodolným nebo neprodyšným obvazem nebo náplastí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.