Ostatní

Philips GoZero UV Samočisticí lahev 355 ml černá

Značka: PHILIPS

Samočisticí láhev Philips GoZero s UV technologií zajistí bezpečnou a čistou vodu kdekoli. Na jedno nabití vydrží až 1 měsíc.

Velikost balení - ml

1 350
Doprava zdarma

O produktu: Philips GoZero UV Samočisticí lahev 355 ml černá

50128130

Úvod

Voda je pro náš život absolutně nezbytná – ne vždy ale máme po ruce zdroj vody, která je opravdu čistá, chutná a nezávadná. S lahví Philips GoZero UV si během mžiku připravíte křišťálově čistou vodu z jakéhokoli zdroje. Láhev zůstane čistá a bez zápachu díky technologii UV-C LED, která ničí DNA bakterie způsobující zápach. Lahev je ideální přenosné zařízení na čištění vody, které se dokonale hodí do přírody i na cesty – zajišťuje bezpečnou pitnou vodu odstraněním až 99,999 % patogenů přenášených vodou. Dvojitá vakuová izolace uchová studené nápoje studené a horké nápoje zase horké po dlouhé hodiny.

Philips GoZero UV Samočisticí lahev 355 ml černá3

Údržba a dobíjení

Láhev snadno dobijete pomocí kabelu magnetického USB a na jedno nabití vydrží až 1 měsíc užívání. Je vyrobena z potravinářské nerezové oceli, takže je naprosto zdravotně nezávadná a velmi odolná. Zajisté také oceníte, že lahev můžete mýt v myčce nádobí (bez filtru). Udržujte hydrataci s čistší lahví a vodou, které se nemusíte obávat!

Hlavní vlastnosti:

  • samočisticí láhev s UV technologií
  • kapacita lahve: 355 ml
  • tepelná izolace: uchovává chlad po dobu 24 hodinteplo po dobu 12 hodin
  • dobíjení pomocí USB magnetického kabelu
  • vydrží až 1 měsíc na jedno nabití

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.