Philips Sonicare for Kids Standard HX6042/33 náhradní hlavice 2 ks

Dentální hygiena

Balení 2 ks náhradních hlavic Philips Sonicare For Kids standardní velikosti, určené pro děti od 7 let. Zajišťuje příjemné, bezpečné, ale účinné čištění.
429

O produktu: Philips Sonicare for Kids Standard HX6042/33 náhradní hlavice 2 ks

50110148

banner2

Kartáčková hlavice Philips Sonicare For Kids je ideální pro malá ústa s rostoucími zuby. Nabízí dětem bezpečný a příjemný způsob čištění zubů, při kterém se děti zabaví a snadno si na něj zvyknou. Tato sada obsahuje 2 ks náhradních hlavic, které jsou vhodné pro děti od 7 let. Konstrukce hlavic je přizpůsobená dětským ústům. Měkká vlákna a pogumovaný povrch zaručují důkladné, ale šetrné a bezpečné vyčištění dětských zubů.

banner1

Nechte své děti učit se čistit si zuby, sonická technologie se postará o všechno ostatní. Jedinečné dynamické působení sonického zubního kartáčku Philips Sonicare zajistí šetrné a efektivní čištění hluboko mezi zuby a podél linie dásní. Síla sonického čištění pomáhá kompenzovat rozvoj techniky čištění, jak se děti postupně zdokonalují. Plak je ze zubů stírán a zároveň dokáže hlavice kartáčku Philips Sonicare napěnit zubní pastu na bublinky, které vhání do mezizubních prostor a podél linií dásní. Je klinicky prokázáno, že kartáčková hlavice Philips Sonicare For Kids zajišťuje vynikající odstranění plaku, které není v možnostech manuálního kartáčku. Naučte děti chránit zuby před kazem a zajistěte jim příjemnější návštěvy zubního lékaře. Lepší výsledky při preventivní prohlídce zaručeny.

banner2

Kartáčkové hlavice Philips Sonicare For Kids je nutné v předepsaných intervalech vyměňovat, a to jak proto, aby si zachovávaly plnohodnotnou funkčnost, tak z hygienických důvodů. Ideální je, když vyměníte hlavici každé tři měsíce. Na potřebu výměny vás také upozorní speciální modrá vlákna, která při přílišném opotřebení zbělají. Výměna hlavice je opravdu snadná. Stačí nacvaknout na tělo kartáčku, stejným způsobem lze hlavice snadno sundat.

Hlavní vlastnosti:

  • 2 ks náhradních hlavic pro dětské kartáčky Sonicare
  • pro děti od 7 let
  • zajistí šetrné a bezpečné vyčištění dětských zubů
  • až o 75 % efektivnější čištění než manuálním zubním kartáčkem
  • pogumované části zajistí větší bezpečnost

Upozornění: Sonické elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare zaručí šetrné čištění  a garantované výsledky péče o zuby a dásně díky unikátní sonické technologii pouze s použitím originálních hlavic Philips Sonicare

banner


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.