Philips Sonicare Premium Plaque Defence HX9044/17 náhradní hlavice 4 ks

Dentální hygiena

Balení 4 ks náhradních hlavic Philips Sonicare Premium Plaque Defence. Mají až 4× větší kontakt se zubem a dásní než ruční kartáček a odstraňují až 10× více plaku.
1 190

O produktu: Philips Sonicare Premium Plaque Defence HX9044/17 náhradní hlavice 4 ks

50110167

banner2

Hlavice Philips Sonicare Premium Plaque Defense kopíruje tvar vašich zubů a dásní díky jemným, flexibilním bokům, které poskytují až 4x větší kontakt s povrchem než běžná kartáčková hlavice. Odstraní až 10x více zubního plaku, i z obtížně přístupných míst, a zajistí unikátní hloubkové čištění podél linie dásní a mezi zuby.

banner1

Využívejte všech výhod sonické technologie s hlavicemi Philips Sonicare. Šetrná sonická technologie zajistí efektivní stírání zubního plaku ze zubů, a zároveň hlavice kartáčku dokáže napěnit zubní pastu na bublinky, které vhání do mezizubních prostor a podél linií dásní. Za jednu minutu provede 62 000 jemných, ale vysoce účinných pohybů, tedy mnohonásobně více než při ručním čištění. Zajistí vám úplně nový pocit čistých zubů. Sonická technologie je vhodná pro použití s rovnátky, výplněmi, korunkami a fazetami a lze ji využívat i při každodenním ošetřování nemocných dásní.  

banner12

Díky flexibilnímu designu odstraňuje až 10x více plaku i v obtížně dostupných místech, čímž je dosaženo skutečně intenzivního čištění podél linie dásní a mezi zuby. Díky měkkým a flexibilním gumovým stranám se hlavice Premium Plaque Defence přizpůsobí jedinečným liniím vašich zubů a dásní, absorbuje přílišný tlak při čištění a umožňuje tak naplno využít sonickou technologii. Vlákna se přizpůsobí tvaru dásní a zubů a zajistí tak až 4x větší kontakt s povrchem než běžná kartáčková hlavice.

BANNER

Pokud váš kartáček Philips Sonicare podporuje funkci BrushSync, synchronizuje se s ním hlavice tak, aby byly režim a intenzita čištění optimální.

banner3

Toto balení obsahuje čtyři kusy hlavic Sonicare Premium Plaque Defence. Mají standardní velikost a snadno je nasadíte na jakýkoli kartáček Philips Sonicare kromě modelů Essence a PowerUp Battery. Hlavice je nutné v předepsaných intervalech vyměňovat, a to jak proto, aby si zachovávaly plnohodnotnou funkčnost, tak z hygienických důvodů. Ideální je, když vyměníte hlavici každé tři měsíce. Na potřebu výměny vás také upozorní speciální modrá vlákna, která při přílišném opotřebení zbělají. 

Hlavní vlastnosti:

  • 4 ks hlavic Sonicare Premium Plaque Defence
  • odstraňují až 10× více plaku než manuální kartáček
  • 4x více povrchového kontaktu se zuby a dásněmi
  • inteligentní rozpoznání hlavice BrushSync
  • kompatibilní se sonickými kartáčky Sonicare kromě Essence a PowerUp Battery

Upozornění: Sonické elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare zaručí šetrné čištění  a garantované výsledky péče o zuby a dásně díky unikátní sonické technologii pouze s použitím originálních hlavic Philips Sonicare

banner


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.