Philips Sonicare Premium HX9054/17 náhradní hlavice 4 ks

Dentální hygiena

Skladem na e-shopu

999 ušetříte 91 Kč

Původní cena 1090 Kč, sleva 8%

O produktu

Kartáčkové hlavice Philips Sonicare G3 Premium Gum Care jsou nejlepší volbou, pokud usilujete o zdravější dásně. Hlavice je nutné v předepsaných intervalech vyměňovat, a to jak proto, aby si zachovávaly plnohodnotnou funkčnost, tak z hygienických důvodů. Ideální je, když vyměníte hlavici každé tři měsíce. Na potřebu výměny vás také upozorní speciální modrá vlákna, která při přílišném opotřebení zbělají.

Hlavice díky pružným stranám a vláknům chrání vaše dásně i při intenzivnějším čištění při použití většího tlaku. Vlákna jsou v maximálním kontaktu se zuby i dásněmi a odstraňují až 10× více plaku než manuální kartáček. Důkladně vyčistí i těžko dostupná místa. Pokud váš kartáček Philips Sonicare podporuje funkci BrushSync, synchronizuje se s ním hlavice tak, aby byly režim a intenzita čištění optimální.

Toto balení obsahuje čtyři kusy hlavic Sonicare G3 Premium Gum Care. Mají standardní velikost a snadno je nasadíte na jakýkoli kartáček Philips Sonicare kromě modelů Essence a PowerUp Battery.

Kategorie produktu