Elektronika

Philips OneBlade QP2724/30 zastřihovač vousů

Značka: PHILIPS
Produktová řada: OneBlade

Philips OneBlade zastřihuje, tvaruje a holí bez podráždění. Skvělý pro jakkoliv dlouhé vousy. Vhodný pro suché a mokré použití. 45 minut bezdrátového chodu.

999
Ušetříte 16%

Původní cena:  1 190 Kč  ·  sleva 191 Kč

Nejnižší cena před slevou: 1190 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Philips OneBlade QP2724/30 zastřihovač vousů

50148387

Úvod


Philips OneBlade QP2520/30 zastřihovač vousů13

Philips OneBlade je revoluční zastřihovač vousů, který je vybaven jedinečnou technologií pro péči o vzhled a styling tváře. Technologii holení představuje ostří pohybující se 1 200x za minutu, které je účinné i pro dlouhé vousy, třeba týdenní strniště. Dodejte oboustranným břitem svému vzhledu styl a vytvořte čisté linie pohybem břitu v kterémkoli směru. Philips OneBlade dokáže zastřihovat, tvarovat a holit vousy všech délek. Systém dvojité ochrany a klouzavý potah v kombinaci se zaoblenými špičkami, dělá holení jednodušším a pohodlnějším. Břity jsou určeny k dlouhodobému výkonu – pro udržování optimálního výkonu jednotlivé břity stačí vyměnit jednou za 4 měsíce*.


Philips OneBlade QP2520/30 zastřihovač vousů7

Zastřižení a úprava trendy strniště s nasazovacíim hřebeny, přesné tvarování vousů nebo kompletní oholení tváře? Díky oboustrannému břitu OneBlade dosáhnete dokonalé přesnosti a vyladění vašeho stylu, a to i na hůře dostupných místech nebo citlivějších oblastech. OneBlade kopíruje obrysy vaší tváře a umožňuje jednoduše a pohodlně zastřihovat a holit všechny části obličeje.


Philips OneBlade QP2520/30 zastřihovač vousů12

Narozdíl od klasické žiletky OneBlade holí pouze vousy, neholí svrchní vrstvu kůže, a proto nedráždí pokožku. Používejte při holení na sucho a bez dodatečné pěny, nebo i na mokro s pěnou. Maximálně pohodlným způsobem, šetrně a bez podráždění se tak zbavíte jakkoliv dlouhých vousů, a to i při holení proti směru růstu.


Philips OneBlade QP2520/30 zastřihovač vousů11

Philips OneBlade je vodotěsný, a tudíž se snadno a rychle čistí: stačí opláchnout pod tekoucí vodou po použití, nebo během holení dokonce i ve sprše. Volba je jen na Vás. Úplné nabití OneBlade vám zajistí až 45 minut bezdrátového chodu.

Philips OneBlade – revoluce v pánském holení

  • jediný strojek, který zastřihuje, tvaruje a holí
  • skvělý pro jakkoliv dlouhé vousy
  • suché a mokré použití bez podráždění
  • oboustranný břit na tvář
  • zastřihovací hřeben 5v1
  • 45 minut bezdrátového chodu
  • součástí balení 1 náhradní břit na tvář

*Pro nejlepší oholení. Při 2 kompletních oholeních za týden. Skutečné výsledky se mohou lišit.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.