Philips Sonicare ProtectiveClean Deal Pack HX6807/35 sonický zubní kartáček 2 ks

Dentální hygiena

Sonický elektrický zubní kartáček s tlakovým senzorem pro šetrné, leč účinné každodenní čištění. Univerzální režim čištění. 2 kartáčky + 2 hlavice v balení.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
3 199 ušetříte 800 Kč

Původní cena 3 999 Kč sleva 20%

O produktu

50121617

Více informací k promo akci Záruka 90 dní vrácení peněz naleznete v záložce Přílohy nebo ZDE.

Stačí pouhý týden pravidelného čištění pomocí sonického elektrického zubního kartáčku od společnosti Philips a znatelně bělejší zuby uvidíte na první pohled. Speciální hlavice W2 Optimal White pomáhá odstraňovat povrchové skvrny ze zubů, čímž je přirozeně vyběluje a zajistí vám ještě zářivější úsměv. Kartáček nabízí univerzální režim Clean, který je ideální volbou pro pravidelné každodenní čištění. Efektivně odstraní ze zubů zbytky jídel a brání tvorbě plaku či zubních kazů.

Philips Sonicare ProtectiveClean White HX6836/24 sonický zubní kartáčekaaa

Sonická technologie pro efektivní čištění

Kartáček můžete používat i k čištění zubů s rovnátky, výplněmi, korunkami či fazetami. Pravidelným používáním předejede tvorbě zubního kazu a zlepšíte stav svých citlivých dásní. Během čištění používá kartáček sonickou technologii. Dokáže vykonat až 62 000 pohybů za minutu, čímž efektivně odstraní zubní plak a dostane se i do hůře dostupných mezizubních prostor.

Indikátor nutnosti výměny baterie

Technologie s mikročipem automaticky propojí chytré tělo kartáčku a chytrou hlavici. Nejenže vám tím zajistí bezpečné používání a rychlé nasazení, ale také pomocí indikátoru upozorní na nutnost výměny hlavice, aby vaše péče o chrup zůstávala stále stejně účinná. Balení obsahuje cestovní pouzdro pro bezpečné přenášení i nabíječku. Na jedno nabití vám kartáček vydrží pracovat až dva týdny.

Philips Sonicare ProtectiveClean White HX6836/24 sonický zubní kartáčekaaas

Hlavní vlastnosti:

  • režim Clean pro každodenní kvalitní čištění
  • 2 kartáčky, 2 hlavice W2 Optimal White, 2 cestovní pouzdra a nabíječka v balení
  • až 62 000 pohybů za minutu
  • zlepšuje zdraví dásní a přispívá ke snížení výskytu zubního kazu
  • zabudovaný tlakový senzor pro kontrolu správného tlaku
  • časovač s funkcemi Smartimer a Quadpacer
  • výdrž baterie až 2 týdny

Prodloužení záruky

Využijte možnosti mít 3 roky záruku na sonické elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare. Pro získání +1 rok záruky zdarma navíc stačí do 3 měsíců od nákupu zaregistrovat zakoupený produkt na stránkách Philips.cz/MyPhilips. Po registraci obdržíte potvrzující e-mail, jenž bude obsahovat i číslo smlouvy o prodloužené záruce.

Philips Sonicare ProtectiveClean White HX6836/24 sonický zubní kartáčekya


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.