Physicians Formula Slim Brow Pencil Medium Brown tužka na obočí

Kosmetika

Physicians Formula Slim Brow Pencil Medium Brown tužka na obočí snadno vykreslí vytoužené husté obočí. Díky kartáčku jej upraví do požadovaného vzhledu. Hypoalergenní složení bez parfému.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
379

O produktu

50133148

Vytvarujte si obočí, po kterém jste vždy toužily. Physicians Formula Slim Brow Pencil Medium Brown tužka na obočí perfektně vyplní mezery i řídké oblasti a vytvoří husté obočí. Ultratenká zatahovací tužka jej vytvaruje s dokonalou precizností a kartáčkem snadno vykouzlíte požadovaný tvar. Vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé. Odstín Medium Brown.

Výsledek:

  • perfektní a přirozený tvar obočí
  • hypoalergenní bez parfému
  • složení vhodné i pro vegany

Použití

Vytvarujte obočí kartáčkem ve směru růstu a vyplňte případné mezery nebo řídké oblasti tužkou na obočí malými tahy nahoru.

O značce

Značku Physicians Formula založil již v roce 1937 alergolog Dr. Frank Crandall pro svou manželku, která trpěla lupusem a toužila po make-upu, který by byl vhodný pro její citlivou pleť. Všechny produkty Physicians Formula proto musí vyhovět přísným požadavkům, aby mohly být označené za hypoalergenní a bezpečné pro citlivou pleť i oči. Physicians Formula nabízí široké portfolio produktů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.