Phyteneo Sinetuss sirup 250 ml

Doplněk stravy

Značka: PHYTENEO
Sirup má unikátní složení díky kombinaci rostlinných složek a vysokému podílu rostlinných extraktů. Je vhodný pro dospělé.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50050823

Charakteristika:

Sinetuss sirup obsahuje vysoký podíl účinných extraktů rostlinného původu. Sirup obsahuje extrakty z kořene proskurníku lékařského, květů vlčího máku, květů bezu černého a natě rosnatky okrouhlolisté.

Proskurník a rosnatka působí uklidňujícím účinkem na dýchací cesty v případě podráždění. Tento uklidňující účinek je dále posílen přítomností anýzové a mátové silice.

Dávkování: Dospělí 10 ml (polévková lžíce) 3-5x denně.

Způsob použití:

Před použitím protřepejte. Podávejte pomocí odměrky nebo přímo na lžíci.

Složení:

Glukóza, fruktóza, extrakty (s uvedením množství suché drogy na 100 g výrobku): kořene proskurníku lékařského (2 g, Althaeaofficinalis), květu vlčího máku (0,8 g, Papaverrhoeas), natě rosnatky okrouhlolisté (0,5 g, Droserarotundifolia), květu bezu černého (0,5 g, Sambucusnigra), chlorid amonný (regulátor kyselosti, 0,3 g/100 g výrobku), anýzová silice, mátová silice, kyselina citronová (regulátor kyselosti,
50 mg/100 g výrobku), sorban draselný (konzervant).

Upozornění:

Sirup je určen pro dospělé, není vhodný pro děti a pro těhotné a kojící ženy. Při užívání Sinetuss sirupu je vhodné zajistit dostatečný přísun tekutin.
Případný zákal je způsobený vysokým podílem rostlinných výtažků a nesnižuje jakost přípravku. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Uchovávání: Uchovávejte v temnu při teplotě 5 °C – 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.

Obsah: 250ml


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.