Phyteneo Echinacea s rakytníkem sirup 250 ml

Doplněk stravy

Značka: PHYTENEO
Echinacea sirup přispívá k normální funkci imunitního systému.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50014611

Charakteristika:

Echinaceový sirup obsahuje vysoké množství extraktu z květenství třapatky nachové (echinacea) a extraktu z plodů rakytníku řešetlákového. Ten je zdrojem vysokého obsahu vitamínu C, A a E v plodech.

Sirup má příjemnou chuť a navíc neobsahuje cukr. Jeho užíváním není organismus zatěžován energeticky nadměrně bohatou stravou, omezuje kazivost zubů a je vhodný i pro děti a pro osoby citlivé na příjem řepného cukru sacharózy.

Sirup neobsahuje alkohol, umělá sladidla acesulfam a aspartam, barviva a syntetická aromata. Je vhodný pro dospělé a děti od 3 let.

Extrakty z květů třapatky nachové a plodů rakytníku řešetlákového napomáhají posilovat imunitu a odolnost organizmu.

Dávkování:

Děti od 3 let 1x denně jednu lžičku (3 ml) po dobu nejdéle šesti týdnů.

Dospělí 3x denně jednu lžičku (3 ml) po dobu nejdéle šesti týdnů.

Před dalším užíváním je nutné přípravek přestat používat na dobu alespoň 3 týdnů.

Denní doporučená dávka přípravku pro děti od 3 let obsahuje extrakt ze 140 mg třapatky nachové a 84 mg rakytníku řešetlákového. Denní doporučená dávka přípravku pro dospělé obsahuje extrakt ze 420 mg třapatky nachové a 252 mg rakytníku řešetlákového.

Způsob použití:

Podává se přímo na lžičce, je možné přidat rovněž do vlažného čaje, zamíchat do jogurtu apod. Před použitím protřepejte.

Upozornění:

Případný zákal je způsobený vysokým podílem rostlinných výtažků a nesnižuje jakost přípravku. Sirup by neměli používat lidé trpící tuberkulózou, leukémií, roztroušenou sklerózou a lidé HIV pozitivní. Vhodný pro děti od 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí.

Uchovávání: Uchovávejte při teplotě do 25 oC.

Složení:

Čištěná voda, sorbitol, extrakt květu třapatky nachové (Echinacea purpurea), extrakt plodu rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides), hydroxipropylcelulosa, sacharin, benzoát sodný, sorbát sodný.

Obsah: 250ml

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.