Placentor Regenerační sérum 30 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

O produktu

Biologické hodiny pokožky mohou být v nerovnováze v důsledku stárnutí způsobeného věkem, nedostatkem spánku, vlivem stresu, UV záření, atd.

Důsledky → buňky nejsou sehrané a nerozlišují mezi obdobím den/noc. Obranyschopnost je oslabena a obnova je utlumena.

ŘEŠENÍ: PLACENTOR Vegetal Regenerační sérum                                                             

ÚČINNOST KLINICKY PROKÁZÁNA*
> Od 1. probuzení je pleť krásná jako po vydatném nočním spánku: 88%
> Zlepšení kvality pokožky: 92%
> Vylepšuje texturu pokožky a redukuje vrásky: 83%
> Vylepšení kontur obličeje: 96%
*Test spokojenosti na 24 dobrovolnhících po aplikaci dvakrát denně v průběhu 28 dnů.

Stres, únava, stárnutí zapříčiněné věkem, špatná životospráva, atd., desynchronizuje biologické hodiny pokožky. Přirozené mechanismy kožní obrany (den) a reparace (noc) jsou narušeny. Výsledek: pokožka je dehydratovaná, mdlá, vypadá unaveně, ztrácí pevnost a objevují se vrásky. Regenerační  sérum poskytuje komplexní řešení a okamžitý výsledek již od prvního použití. Chronobiologické působení.                     

Co znamená CHRONOBIOLOGIE
Chronobiologie (chronos = ř. čas) je vědní disciplína zabývající se biologickými rytmy (laicky biorytmy) v živých organismech. Podle chronobiologie biorytmy zásadně ovlivňují lidský život - lidé žijí v souladu s přesným rytmem ovlivňovaným denními a nočními cykly.

NOC:
· Mezi 20:00 a 23:00 hod. - Obnova kožní bariéry
· Mezi půlnocí a 01:00 hod. - Obnova buněk dosahuje vrcholu
· Mezi 23:00 a 04:00 hod. - Maximální mikrocirkulace: Distribuce živin a vody + Eliminace Toxinů
· 04:00 hod. - Maximální kožní absorpceBiologické hodiny pokožky zajišťují její správné fungování ve dne i v noci. Během dne zastává pokožka zejména ochrannou funkci. Maximální aktivitou během noci je buněčná obnova pokožky.
DEN:
· Od 13:00 hod. - Snížení sekrece kožního mazu
· 20:00 hod. - Transepidermální ztráta vody (TEWL) dosahuje maxima

Složení přizpůsobené biorytmu kůže - 12 aktivních ingrediencí ve vysoce koncentrovaném složení s obsahem 20% aktivních látek.
Aktivní ingredience působící jako metronom: Lindera - kořen (léčivá bylina) Přenastavuje biologické hodiny pokožky.
Přes den se uplatňuje zejména kyselina hyaluronová, která hloubkově hydratuje a vyplňuje pleť a rostlinný cukr, působící jako ochranný štít.
V noci působí rostlinná placenta, která spouští buněčnou obnovu a mořský kolagen spolu s rostlinnými tenzory (Quilaja, Kigelia) Použití: vyhlazuje vrásky a zpevňuje pleť.
Další aktivní složky: arganový olej pro reparaci a zpevnění, olej z vodního melounu regeneruje, bambucké máslo vyživuje a chrání.                                                                                                                                           

Použití:

Nanášejte ráno a večer na obličej a oční okolí před použitím krému jaoplněk vaší každodenní péče Placentor Vegetal. Malé množství séra naneste dávkovačem a konečky prstů rovnoměrně rozetřete. Následně použijte pleťový krém. Vynikající podklad pod make-up.

K vnějšímu použití. Testováno pod dermatologickou a oftalmologickou kontrolou. Vhodné pro všechny typy pleti.                                     

Složení: Aqua, Glycerin**, Propanediol**, Hydrolyzed soy protein**, Butyrospermum parkii butter**, Hydrolyzed collagen, Fagus sylvatica bud extract**, Lindera strychnifolia root extract**, Sodium hyaluronate, Kigelia africana fruit extract**, Quillaja saponaria bark extract**, Citrullus lanatus seed oil**, Argania spinosa kernel oil**, Biosaccharide gum-1, Sodium levulinate**, Methyl methacrylate crosspolymer, Sodium polyacrylate, Glyceryl caprylate**, Helianthus annuus seed oil**, Tocopherol**, Ethylhexylglycerin, Parfum, Phenoxyethanol, Benzyl alcohol, Benzoic acid, Sorbic acid, Sodium anisate**, Benzyl salicylate, Linalool, Hexyl cinnamal, Alpha-isomethyl ionone, Hydroxycitronellal, Eugenol, Geraniol, Citronellol.
** Origine végétale/Plant origine                                                                                                                                                

Obsah: 30ml

Informace o značce:

Placentor Vegetal je jednou ze značek vyvinutých francouzskými laboratořemi Sicobel. První přípravky byly uvedeny na trh ve Francii v roce 1959 a do dnešní doby prošly mnoha inovacemi, aby vyhověly přísným normám a uspokojily potřeby každého typu pleti, včetně té nejcitlivější. Produkty jsou určeny široké veřejnosti prostřednictvím prodeje v lékárnách a estetických centrech. Vysoká účinnost rostlinné placenty byla potvrzena testováním in-vitro i in-vivo. Tolerance testována dermatology.  Aplikovaná fytodermatologie. Více na www.placentor.cz

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.