Preventan Clasic 90 tablet + dezinfekční gel

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

475

Cena za 1 kus(tbl): 5 Kč

O produktu

Cucavé tablety s vitaminem C pro zdravou imunitu. Preventan Clasic obsahuje aktivní látku ProteQuine® (aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy) a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání. Tablety jsou vhodné pro dospělé a děti od 3 let, především k dlouhodobému užívání. V balení je navíc obsažen dezinfekční bezoplachový gel na ruce Noviral s obsahem 70 % isopropylalkoholu.

Hlavní vlastnosti:

  • cucavé tablety k rozplynutí v ústech
  • s vitaminem C, který podporuje imunitní systém
  • s unikátní směsí biologicky aktivních látek
  • pro děti od 3 let a dospělé
  • pro dlouhodobé užívání

Dávkování

1 tabletu denně nechte volně rozpustit v ústech.

Složení

ProteQuine® (oligopeptidy, nukleotidy, aminokyseliny) 1 mg, vitamin C 13,2 mg (16,5% referenční hodnoty příjmu) v jedné tabletě.

Zahušťovadlo: sorbitol, zahušťovadlo: xylitol; regulátor kyselosti: kyselina citronová; zahušťovadlo: mikrokrystalická celulóza; vitamin C (kyselina askorbová); protispékavá látka: stearan hořečnatý, protispékavá látka: talek; ProteQuine®; sladidlo: sukralóza.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.