Preventan Quattro 12 tablet

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

139

Cena za 100 g: 1931 Kč

O produktu

Podpořte svoji imunitu. Preventan Quattro obsahuje čtveřici aktivních látek ProteQuine®, laktoferin ve formě kolostra, eukalypto-mátovou silici a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému i snížení míry únavy a vyčerpání. Jedinečná směs biologicky aktivních látek ProteQuine® je složena z aminokyselin, oligopeptidů a nukleotidů. Preventan® Quattro je vhodný k užívání při prvních známkách únavy pro dospělé, seniory a děti od 3 let.

Hlavní vlastnosti:

  • cucavé tablety s příjemnou eukalyptovo-mátovou příchutí
  • obsahuje směs biologicky aktivních látek ProteQuine® a kolostrum
  • s vitaminem C, který podporuje imunitní systém

Dávkování

2x denně 1 tableta (pastilka). Nechte volně rozplynout v ústech a 20 minut nejezte a nepijte.

Složení

Sacharóza (nosič), mannitol (protispékavá látka), methylcelulóza (zahušťovadlo), kolostrum, stearan hořečnatý (protispékavá látka), kyselina askorbová (vitamin C), oxid křemičitý (protispékavá látka) kyselina citronová (regulátor kyselosti), eukalyptová silice, betacyklodextrin (stabilizátor), silice máty peprné, ProteQuine®.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí! Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.