Energy Probiosan cps.90

Doplněk stravy

Značka: ENERGY
Probiosan je bioinformační přípravek obsahující sladkovodní řasu Chlorella pyrenoidosa obohacenou o inulin a probiotický komplex bakterií Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50088718

Přípravek je vhodný jako doplněk stravy pro osoby se zvýšenými nároky na příjem aminokyselin a vlákniny, zvláště při dietách, v období růstu, při zvýšené fyzické zátěži, vegetariánské stravě, při a po užívání antibiotik (zvláště opakované či dlouhodobé), při zvýšené zátěži organismu.

  • Probiotický komplex - představuje půl miliardy bakterií Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium v poměru 50:50.
  • Chlorella pyrenedoisa - obsahuje biologicky vázané vitaminy (B, C a E), minerály (fosfor, draslík, hořčík, vápník, železo, mangan a zinek), stopové prvky, aminokyseliny, vlákniny a chlorofyl.

Složení:

250 mg Chlorella pyrenoidosa, 40 mg inulin, 10 mg mléčné bakterie Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium v 1 kapsli.

Dávkování:

Užívejte 1 kapsli 1-3x denně. Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců. Užíváte-li kromě produktu s chlorellou také vitamín C, doporučujem odstup 3 hodiny.

Upozornění:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.