Proenzi Active 14 dávek

Doplněk stravy

Značka: PROENZI
Drink s kombinací dvou typů kolagenu, vitaminů a minerálů (vitamin C, vitamin D, mangan) pro udržení zdraví vašich kloubů, kostí a svalů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50118423

Jedinečný komplex látek pro aktivní okamžiky ve vašem životě. Proenzi® ACTIVE obsahuje dva typy kolagenu, vitaminy (C, B6 a D) a minerály (mangan, selen) pro zdravé klouby, kosti a svaly. Složení je navíc prospěšné i pro vaši pleť, vlasy a nehty a doplňuje věkem se snižující množství kolagenu. Kolagen tvoří základní složku pojivových tkání, tj. chrupavek, kloubů, vazů a šlach, kůže, vlasů a nehtů. Hydrolyzovaný kolagen je lépe stravitelný a využitelný pro organismus. Nativní kolagen typu II (UCII) je hlavní typ kolagenu v kloubní chrupavce

Podpořte funkčnost svých kloubů:

  • vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, kůže, dásní a zubů, pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem, snižuje míry únavy a vyčerpání
  • vitamin B6 příznivě ovlivňuje energetický metabolismus
  • mangan přispívá k normální tvorbě pojivových tkání a udržení normálního stavu kostí
  • vitamin D pomáhá udržet zdravé kosti a svaly
  • selen příznivě ovlivňuje stav vlasů a nehtů

Dávkování

Užívejte obsah 1 lahvičky denně před nebo po fyzické aktivitě.

Složení

Hydrolyzovaný kolagen 11000 mg, vitamin C 48 mg (60 % DRHP), nativní kolagen typu II 20 mg, vitamin B6 1,4 mg (100 % DRHP), vitamin D 10 µg (200 % DRHP), mangan 0,3 mg (15 % DRHP), selen 27,5 µg (50 % DRHP) v jedné lahvičce.

DRHP …………….. denní referenční hodnota příjmu.

Hydrolyzovaný kolagen, regulátor kyselosti (kyselina citronová), kyselina L-askorbová, aroma ananas/mango, konzervant (kyselina sorbová), kolagen typu II, sladidla (acesulfam K, sukralosa), cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, síran manganatý, seleničitan sodný, barviva (karoteny, Beta-apo-8′-karotenal (C30)).

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.