Proenzi Gel

Kosmetika

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Masážní přípravek Proenzi® GEL je účinným pomocníkem v péči o klouby a kloubní okolí. Přináší rychlou úlevu pro namáhané klouby, svaly a šlachy. Obsažené účinné látky uvolňují a prohřívají postižená místa, tím se podílí na snížení ztuhlosti, bolesti a zlepšení pohyblivosti kloubů.

Proenzi® GEL obsahuje účinné látky - glukosamin sulfát, MSM a Boscedrin, které příznivě působí na zdraví a pohyblivost kloubů. Další látky, jako eukalyptový olej, jalovcová silice, kafr a menthol prohřívají postižené místo a poskytují rychlý pocit úlevy.

Proenzi® GEL se po aplikaci okamžitě vstřebává a zanechává příjemný, hřejivý pocit. Je založen na vodní bázi, proto je vhodný k použití kdekoliv a kdykoliv, nemastí, nezanechává skvrny a je velmi dobře snášen.

Masážní gel na klouby a kloubní okolí
  • má regenerační, uvolňující a hřejivé účinky
  • zmírňuje ztuhlost kloubů a subjektivně tlumí bolest
  • přispívá k lepší pohyblivosti kloubů, svalů a šlach
  • napomáhá ochraně a revitalizaci pohybového aparátu
Složení
Aqua, Alcohol denat, Glycerin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerine, Glucosamine, Sulfate, Methylsulfonylmethane (MSM), Eucalyptus Globulus Oil, Carbomer, Menthol, Juniperus Communis, Methyl Salicylate, Turpentine, Camphor, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Hectorite, Cellulose Gum, Boswellia Serrata Extract

Upozornění
Přípravek se nemá nanášet na otevřená místa či místa s narušenou funkcí kůže.

Dávkování

Gel se nanáší v přiměřeném množství na bolestivé místo 1 - 2x denně. Krouživými pohyby se masíruje postižená oblast, dokud se gel nevstřebá.

Balení
100 ml


Zdroj: www.walmark.cz, www.proenzi.cz

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.