Proticare Support 520 g

Potraviny a nápoje

Chcete rychle, bezpečně a zdravě snížit svou tělesnou hmotnost? Pětidenní bílkovinná dieta šitá na míru.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
779

Cena za 1 kg: 1 498 Kč

O produktu

50107458

Proticare support je určen všem zdravým dospělým jedincům, kteří potřebují rychle upravit svoji nadváhu a očistit svůj organismus od všech škodlivin. Nabízí hotové menu. Hubnoucího efektu dosahuje přísunem kvalitních a perfektně vstřebatelných bílkovin ve formě instantních pokrmů, zajišťujících ochranu svalů a přirozenou cestou navozujících pocit zasycenosti. Instantní bílkovinná jídla zajišťují redukci tělesné hmotnosti na úkor tukové, nikoliv svalové tkáně! Rovněž podporují udržení již redukované hmotnosti. Velmi důležité je také snížit přísun tuků a sacharidů, nezbytná je i abstinence. Naopak výhodou programu je téměř neomezená konzumace povolených druhů zeleniny.

PROTICARE® je dietní přípravek s vysokým obsahem bílkovin, s velmi nízkou kalorickou hodnotou a sníženým obsahem cukrů, který vám pomůže zbavit se několika kilogramů nadváhy v rekordně krátké době. Byl vyvinut specialisty na výživu. Přispívá také k očistě a detoxikaci organismu. Nemusíte trpět hlady proto, abyste dosáhli správné tělesné váhy. Proticare support, Váš výživový program, při kterém se budete cítit skvěle!

Pro dokonalý účinek doporučujeme absolvovat celou kůru, tedy 15 dní. Box obsahuje 20 ks hyperproteinových potravin.                                         

Dávkování:

1. fáze (5 dní): 4 proteinová jídla PROTICARE® za den + povolené druhy zeleniny v neomezeném množství.

2. fáze (5 dní): 3 proteinová jídla PROTICARE® za den + povolené druhy zeleniny v neomezeném množství + 1 „pravé‘‘ jídlo.

3.fáze (5 dní): 2 proteinová jídla PROTICARE® za den + povolené druhy zeleniny v neomezeném množství + 1ks ovoce + 2 „pravá‘‘ jídla.

Složení:

Drůbeží polévka s krutony 3 ks, orientální polévka 2 ks, zeleninová polévka 3 ks, žampionová polévka 1 ks, ovesná kaše s příchutí jablka a skořice 3 ks, tvarohový dezert s příchutí meruněk 2 ks, čokoládový nápoj 2 ks, jahodový milkshake 2 ks, křupavá kokosová tyčinka s proteiny 2 ks v jednom boxu.

Upozornění:

Nepoužívejte jako jediný zdroj potravy. Nevyhnutelnou součástí výživy spotřebitele mají být i běžné pokrmy a potraviny, stejně jako zdravý životní styl. Výrobek je určený pro osoby starší 18 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Pokud je výrobek konzumován jako součást nízkoenergetické diety, řiďte se doporučeními odborníka se zkušenostmi v oblasti výživy lidí. Během užívání výrobku dodržujte dostatečný příjem tekutin (min 1,5 l vody/den). Nepřekračujte doporučené dávkování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.