516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Wolfberry Semínka jitrocele indického 75 g

Vyprodáno
Wolfberry Semínka jitrocele indického 75 g

Wolfberry Semínka jitrocele indického 75 g

50092518
Potraviny a nápoje
34 Kč 45 Kč / 100 g

Psyllium semínka Wolfberry je vláknina získaná ze slupek semen jitrocele indického.

Zobrazit kategorii Potraviny » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Psyllium nejvyšší jakosti pochází z oblasti Pujaba v Indii. Má schopnost nabobtnat a zvětšit svůj objem až čtyřiceti násobně, takže již velmi malé množství zaplní žaludek a vyvolá pocit sytosti.

Vláknina psyllium je velmi šetrná a nedráždí stěny žaludku a střev, takže se doporučuje lidem, kteří z důvodu citlivosti trávicího systému nemohou užívat vlákniny z otrub, celozrnných obilovin, nebo sušeného ovoce.

Psyllium neobsahuje lepek, navíc není návykové, takže je vhodné k dlouhodobému užívání místo běžných projímadel, které mají vedlejší účinky.

Doporučení: 1 až 2 čajové lžičky vlákniny se rozmíchají ve vlažné vodě, čaji, šťávě, nebo jiné tekutině a nechají se 5 minut bobtnat. Poté se vzniklá konzumuje a to ráno, nebo večer před jídlem.

Psyllium je možné přidat také do jogurtů, ovocných koktejlů, nebo na pečivo.

Maximální denní dávka je 5 gramů.

Psyllium používejte vždy s dostatkem vody, protože bez ní může paradoxně způsobit nadýmání nebo zácpu! Pokud si budete psyllium přidávat do nápojů, nebo potravin, neustále mějte na paměti, že denní příjem tekutin musí být kromě toho alespoň 2 litry. Nezapomeňte, 8 sklenic vody každý den! V případě průjmů pomáhají 1 až 3 čajové lžičky psyllia k zahuštění a zvětšení střevního obsahu. Ujistěte se, že s vlákninou pijete i dostatečné množství tekutin!

Kategorie produktu

Parametry

Značka Wolfberry
EAN 8594158030061

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.