Pharmaline Psyllium Plus s probiotiky a vitaminy 30x7 g

Doplněk stravy

Značka: PHARMALINE
Psyllium PLUS s probiotiky je přírodní indická rozpustná vláknina (Plantago ovata 98 %) s obsahem probiotických kultur Bacillus coagulans.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50056143

Psyllium PLUS s probiotiky je přírodní indická rozpustná vláknina (Plantago ovata 98 %) s obsahem probiotických kultur Bacillus coagulans. Tyto kultury jsou díky svému přirozenému zapouzdření zárukou efektivního využití pro trávící procesy. Vykazují výjimečně dlouhodobou trvanlivost při běžném skladování a životaschopnost při průchodu trávící soustavou.

Psyllium PLUS je navíc obohaceno komplexem 10 základních vitamínů a extraktem z pravého ovoce. Jednotlivými dávkami v praktickém jednoporcovém balení je zaručen optimální poměr všech složek v jedné porci. Toto balení Vám zároveň usnadní přípravu a zamezí nežádoucímu předávkování.

250 ml porce připravená podle návodu obsahuje navíc 25 % doporučené denní dávky základních vitaminů jako jsou vitamin C, vitamin E, niacin, kyselina pantothenová, vitamin B 6, vitamin B 1, vitamin B 2, vitamin B 12, kyselina listová, biotin.

Návod k přípravě: 1 porci / sáček (7 g) rozmíchat ve 250 ml vlažné vody. Pro dosažení optimálního efektu užívejte 2 – 3 porce denně a v průběhu celého dne dodržujte pitný režim.
 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.