Pharmaline Psyllium Probiotic 100 kapslí

Doplněk stravy

Značka: PHARMALINE
Vyvážené kombinace bakterií Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum a čisté vlákniny Psyllium
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
165

Cena za 100 kusů: 165 Kč

O produktu

50051495

Psyllium Probiotic je jedinečný zdroj vyvážené kombinace bakterií Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum a čisté vlákniny Psyllium. Probiotické bakterie podporují správný průběh trávení a udržují vhodné složení střevní mikroflóry.

Vláknina ve střevech váže cholesterol a omezuje riziko vzniku kardiovaskulárních chorob. Přináší pocit sytosti a tím přispívá ke snižování tělesné hmotnosti. Vláknina je proto často součástí celé řady dietních opatření. Reguluje hladinu cholesterolu v krvi. Při průchodu trávícím traktem odstraňuje toxické látky a výrazně napomáhá k ochraně proti rakovině tlustého střeva. Přípravek je vhodný pro dlouhodobé i krátkodobé užívání.

Psyllium slouží jako doplněk stravy a je obzvláště prospěšný pro správné zažívání. Psyllium má skvělé účinky na střevní floru, obsahuje rozpustnou vlákninu, která v trávicím traktu na sebe váže vodu z potravy, silně nabobtná ( zvětší svůj objem až 25x ) a vytváří měkký gel. Na zvýšení objemu reaguji střeva zvýšením aktivity a tím dochází k urychlení a usnadnění průchodu potravy trávicím traktem. Psyllium sestává téměř výhradně z hemicelulózy, která se v žaludku chová jako želé, stolice se stává vláčná, střevní peristaltika je stimulována a průchodnost střeva usnadněna. Vzniklý gel vstřebává toxické škodliviny, čímž snižuje riziko vzniku rakoviny tlustého střeva a konečníku.

Psyllium tiší podrážděné části trávícího traktu. Vzhledem k tomu, že zpomaluje rovněž vstřebávání sacharidů v tenkém střevě, snižuje riziko vzniku cukrovky. Díky správnému zažívání také pomáhá odstranit kožní potíže, celkově zlepšuje kvalitu pleti, tlumí únavu i stres.

Psyllium je vhodné i pro diabetiky.

Rozpustná vláknina má skvělou schopnost snižovat glykemický index potravin, protože zpomaluje vstřebávání cukrů ze střeva do krve.

Doporučený denní příjem vlákniny u dospělého člověka by měl být 30 g. Psyllium není návykové.

Probioticum je živý mikroorganismus, který příznivě ovlivňuje zdraví konzumenta zlepšením rovnováhy jeho střevní mikroflóry. Tyto mikroorganismy výrazně omezují vegetaci škodlivým látkám v trávícím traktu, čímž napomáhají předcházet vážným zdravotním potížím jako je rakovina tlustého střeva, zvýšená hladina cholesterolu v krvi, či nadváha.

Dávkování:
1 – 2 x denně 5 – 6 kapslí vydatně zapít sklenicí vody, v případě problémů s konzumací kapslí je možný způsob rozříznout kapsli a vmíchat do jídla.

Upozornění:
Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Zdroj: www.mogador.cz

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.