Puhdistamo Triple Selenium 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: PUHDISTAMO
Puhdistamo Triple Selenium obsahuje tři formy selenu + vitamin E. Selen podporuje imunitu, působí jako antioxidant a je důležitý pro krásné vlasy a nehty.
Skladem na e-shopu
355

Cena za 1 kus: 6 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50128537

Doplněk stravy se selenem a vitaminem E. Puhdistamo Triple Selenium 60 kapslí obsahuje tři formy selenu v dávce, která bohatě pokrývá jeho denní potřebu. Ačkoliv se tento prvek nachází v organizmu ve stopovém množství, je důležitý pro řadu biochemických dějů. Přispívá k normální činnosti štítné žlázy, účastní se procesu spermatogeneze a také podporuje naši obranyschopnost. Dostatek selenu v těle se projevu na zdravém vzhledu vlasů a nehtů. Obsažený vitamin E, stejně jako selen, je účinným antioxidantem a pomáchá chránit buňky před účinky oxidativního stresu.

Tři formy selenu + vitamin E

Puhdistamo Tripple Selenium je unikátní doplněk s obsahem tří forem selenu – selenomethioninu (sloučenina selenu a methioninu, přirozeně se vyskytující aminokyselina), seleničitanu sodného (anorganická sloučenina sodíku a selenu) a selenových kvasnic (kvasnice (Saccharomyces), které jsou pěstovány na médiu obohaceném selenem, kvasnice tento selen přirozeným způsobem přeměňují na selenomethionin). Vitamín E je obsažen ve formě D-alfa-tokoferol-acetátu a tokotrienolového komplexu (vitamín E není jedna látka, ale souhrnné označení pro komplex více látek označených jako tokoferoly).

 Hlavní vlastnosti:

 • selen přispívá k normální funkci imunitního systému
 • selen přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů
 • selen přispívá k normální činnosti štítné žlázy
 • selen přispívá k normální spermatogenezi
 • vitamin E a selen působí jako antioxidanty
 • vynikající biodostupnost
 • prémiová kvalita– obsahuje pouze aktivní složky
 • prémiová čistota– bez balastních aditiv a plnidel
 • neobsahuje laktózu, mléko a lepek
 • holistické (celostní) složení produktu
 • vyvinuto a vyrobeno ve Finsku
 • vhodné i pro vegany

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Balení obsahuje 60 denních dávek.

Složení

Selenomethionin, kvasnice obohacené selenem, seleničitan sodný, komplex tokotrienolů, D-alfa-tokoferyl acetát (vitamín E), kapsle (celulóza, voda).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Obsahuje kulatý absorbent pro redukci případné vlhkosti, nekonzumovat! Uchovávejte mimo dosah dětí!

O značce

Značka Puhdistamo nabízí jedinečnou řadu etických doplňků stravy, originálních adaptogenů z Laponska a výběrových superpotravin nejvyšší jakosti. Nekompromisní a vášnivý přístup k maximální možné kvalitě je doslova zakódován v DNA, tedy v základní genetické informaci celé značky! Jednotlivé produkty obsahují pouze čistou směs aktivních složek, to vše bez obsahu balastních aditiv, pojiv a plnidel. Prémiové suroviny jsou vybírány ze zdrojů jejich přirozeného výskytu daného druhu, ať se jedná o přírodní bohatství severských lesů v Laponsku a Finsku, nebo další špičkové lokality po celé zeměkouli. Celkový holistický koncept značky vychází z propojení moderních vědeckých poznatků a přírody. Tento celostní přístup poskytuje jedinečné nutriční a synergické botanické formulace, které jsou hluboce účinné a vyvážené.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.