Kosmetika

PURESSENTIEL ORGANIC Gel na intimní hygienu 250 ml

Produktová řada: Intimní hygiena
5.0

PURESSENTIEL ORGANIC Gel na intimní hygienu jemně čistí, zklidňuje podrážděnou pokožku a předchází podráždění a svědění v intimní oblasti.

365

O produktu: PURESSENTIEL ORGANIC Gel na intimní hygienu 250 ml

50135333

Úvod

Pokožka v intimní oblasti vyžaduje citlivou péči a volba nevhodného mycího přípravku snadno vede k narušení přirozené mikroflóry na jejím povrchu. Příležitost tak dostávají kvasinky či bakterie, které mohou způsobit podráždění a diskomfort. PURESSENTIEL ORGANIC Gel na intimní hygienu má přírodní složení s Aloe vera, levandulovým esenciálním olejem, olejem z tea tree a květinovou vodou ze šalvěje, růže a heřmánku. Velmi šetrná mycí báze bez obsahu mýdla a fyziologické pH respektují prostředí pokožky intimních partií. Gel jemně čistí a zároveň okamžitě i dlouhodobě zklidňuje pokožku a předchází jejímu podráždění. Výborná snášenlivost přípravku byla testována pod gynekologickým dohledem. Gel na intimní hygienu je vhodný pro každodenní mytí intimních oblastí žen a dívek od 3 let.

Výsledek

  • jemně čistí, a přitom respektuje prostředí intimních partií
  • obsažená Aloe vera zklidňuje a osvěžuje pokožku
  • nabízí každodenní ochranu před nepohodlím v intimních oblastech

PURESSENTIEL ORGANIC Gel na intimní hygienu

  • bez mýdla, fyziologické pH
  • hypoalergenní složení, testováno pod gynekologickou kontrolou
  • 99,6 % složek přírodního původu
  • certifikováno ECOCERT

Složení

Velmi jemná čisticí báze, květinová voda ze šalvěje, růžových květů a rmence sličného (římský heřmánek), výtažek z mořské červené řasy puchratky kadeřavé, esenciální oleje z levandule a olej z tea tree, Aloe vera, vitamin E. Neobsahuje mýdlo. Bez parabenů, umělých barviv a umělých parfemací. Vyrobeno ve Francii.


Upozornění

Vyhněte se kontaktu s očima, v případě zasažení očí, vypláchněte dostatečným množstvím vody. Nedoporučuje se osobám alergickým na některou z obsažených složek.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.