Qiju Dihuang Wan doplněk stravy 杞菊地黄丸 21g

Qiju Dihuang Wan doplněk stravy 杞菊地黄丸 21g

50096495
Doplněk stravy
Více o legislativě
149 Kč 299 Kč 124 Kč / 100 kusů(tbl)

Doplněk stravy.

Podrobné informace o produktu

Název: Qiju Dihuang Wan doplněk stravy 杞菊地黄丸

Interní skupina: pro energii a imunitu

Složení a vztah ke zdraví dle EFSA

- kozinec blanitý – kořen: normální činnost cévní soustavy a krevní tlak; přirozená obranyschopnost – imunitní systém; antioxidant; normální krevní tlak, normální hladina glukózy v krvi; normální činnost ledvin; adaptogen;

- lékořice – kořen upravený v medu: normální funkce dýchacího systému; normální trávení; energie; imunitní systém – antioxidant; normální stav kloubů; duševní zdraví - nervový systém – klid; normální funkce dýchacího systému; normální stav pokožky; močový a reprodukční systém – prostata; normální funkce střevního traktu;

- pazvonek chloupkatý;

Přídatné látky: stearan horečnatý (protispékavá látka)

Čisté množství potraviny: 21,6g

Dávkování: doporučená denní dávka je:  1 tableta 2x denně

Balení: 120 tablet/balení

 

Zajímavost o produktu (níže uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně)

Pazvonek chloupkatý se využívá asi tři sta let, a za tuto relativně krátkou dobu se stal velmi ceněným posilujícím prostředkem. Využívá se jako náhrada ženšenu a často se označuje jako "ženšen chudých". Význam tohoto druhu dokumentuje mimo jiné i fakt, že v čínštině je znám jako »tangšen« (dangshen), tedy účinky velmi příbuzné ženšenu, i když nejsou tak silné.   Potvrzuje to i čínský nebo lékopis, kde má tato droga daleko větší zastoupení než tak známý a osvědčený »kořen života«.                   

Popis: V Tradiční Čínské Medicíně používán k obnovení vitální energie QI a při nedostatečné funkci ledvin, při průjmu a proti únavě.

Použití: Dle TČM může pomoci k vyrovnání jing a jang ledvin a jater a k posílení jejich činnosti.

Uchovávání: Uchovávejte v původním balení při pokojové teplotě (do 25° C), na suchém místě, mimo dosah přímého slunečního světla a mimo dosah dětí!!!

Upozornění: Nepoužívejte tento doplněk stravy jako náhradu za zdravou pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Tento přípravek není určen pro děti.

Parametry produktu

Forma Tablety Pro koho Dospělý
EAN 6938706204115

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.