Quinton Hypertonic ampule 30x10 ml

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

899

Cena za 100 ml: 300 Kč

O produktu

Quinton Hypertonic je za studena mikrofiltrovaná mořská voda ze specifických planktonových oblastí, kde se nachází vysoká koncentrace organických minerálů díky působení planktonu. 

Quinton Hypertonic se čerpá v planktonových oblastech oceánů. Tato místa jsou oblastmi hojnosti, voda zde je čistá a bohatá na organické minerály. Fytoplankton přeměňuje anorganické minerály na organické, stejně tak jako na souši zde díky potravnímu řetězci rostliny přeměňují minerály na dostupné pro další částí řetězce. Zooplankton, který se jimi živí, poté vylučuje čistou, na organické minerály bohatou, tekutinu zvanou mořská plazma, která se nachází pouze v těchto oblastech. Dodává všechny potřebné minerály do organismu ve vyvážených poměrech, což je velmi důležité, aby mohly vzájemně "spolupracovat" a pomáhat tělu správně fungovat. Obsahuje 78 organických minerálů a stopových prvků.

Hypertonický roztok je koncentrovanější než vnitřní prostředí organismu. Užívá se především v počátcích pro rychlé doplnění většího množství ztracených minerálů při sportu nebo velké fyzické námaze či jiných nedostatcích.

Dávkování:

Aktivní dávkování: 2 ampule ráno na lačno, 2 ampule v poledne.

Udržovací dávkování: 1 ampule ráno, 1 ampule v poledne. Maximálně 6 ampulí denně. Tekutinu chvíli podržte v ústech a pak polkněte. První výrazné výsledky lze očekávat nejdříve po třech týdnech.  

Složení:

Pro 60 ml (maximální denní dávka): mořská voda, Chlorid: 1,190 mg, Magnesium: 70 mg.

Upozornění:

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Parametry
Značka Quinton
Forma Ampule
Věk dítěte od 18 let
EAN 3401565989262

Kategorie produktu