Noventis Rakytníkový olej + vitamín D 60 kapslí

Doplněk stravy

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

315

O produktuRakytník je obsahuje karotenoidy, fytosteroly a esenciální mastné kyseliny - omega-3, 6, 9 a zejména vzácnou omega-7 nenasycenou mastnou kyselinu.
  • Poznatky z posledních let také poukazují na klíčovou roli vitaminu D pro zachování správné funkce imunitního systému. (produkt obsahuje 50% doporučené denní dávky vitamínu D v 1 kapsli).
  • Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
  • 100% rakytníkový olej získaný šetrnou CO2 extrakcí neobsahuje barviva ani cukr, je vyvážený barvou a složením. Doplněk stravy je určený pro dospělé a děti od 3 let.
1 kapsle obsahuje:
  Obsah v 2 kapslích % DDD*
Rakytníkový olej 600mg -
Vitamín D 5 µg 100%
Vitamín E 6 mg 50%
Složení:
Rakytníkový olej (Oleum Hypophae rhamnoides), želatina, zvlhčující látka glycerol, voda čištěná, emulgátor sójový lecitin, DL-alfa tokoferolacetát, cholekalciferol.

Dávkování:
2krát denně 1 kapsle. Kapsle se polykají celé a zapijí se sklenicí vody. Doporučené dávkování se nesmí překračovat.

Upozornění:
Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neužívejte při poruchách krevní srážlivosti nebo užíváte-li jakékoliv léky ovlivňující krevní srážlivost. Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto doplňku stravy se svým lékařem.

Obsah:
60 měkkých želatinových kapslí. Hmotnost obsahu 25 g.

Zdroj: http://www.noventis.cz/