Red health care Jód 100 tablet

Doplněk stravy

Red health care obsahuje jód, který přispívá k normální činnosti štítné žlázy a tvorbě hormonů důležitých pro metabolické procesy organizmu.
Akce 2 za cenu 1 Při nákupu 2 kusů produktů značky Red Health Care v libovolné kombinaci získáte levnější kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
129

Cena za 100 kusů: 129 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Red health care Jód 100 tablet

50135910

Jód je jedním ze stopových prvků, na který náš jídelníček není příliš štědrý, přestože je jeho dostatečná konzumace celoživotní potřebou. Podílí se na normální činnosti nervové soustavy i na zdravém vzhledu pokožky, zvláště však je důležitý pro činnost štítné žlázy. Ve štítné žláze přispívá k tvorbě hormonálních látek nezbytných pro metabolické procesy organizmu, a pro jeho růst a vývoj. V některých obdobích potřeba jódu ještě narůstá, zejména v těhotenství a při kojení, protože je nutné pokrývat nároky jak matky, tak i dítěte. Při nedostatku jódu v potravě reaguje tělo zvětšením objemu štítné žlázy. Doplněk stravy Red health care vám pomůže zajistit vaši denní dávku jódu.

Hlavní funkce jódu v lidském těle

  • jód se podílí na tvorbě hormonů štítné žlázy a přispívá k její normální činnosti
  • ovlivňuje normální energetický metabolizmus
  • přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím
  • podporuje normální činnost nervové soustavy
  • přispívá k udržení normálního stavu pokožky
  • přispívá k normálnímu růstu dětí

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 tabletu. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Plnidlo mikrokrystalická celulóza, protispékavé látky fosforečnan vápenatý a stearan hořečnatý, jodid draselný. Aktivní látka v 1 tabletě: jodid draselný 0,1308 mg (odp. 100 mcg Jódu), 67 % referenční hodnoty příjmu.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 12 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.