Vivienne Talsmat Rejuva Detox chocolate 454 g

Doplněk stravy

Rejuva Detox Chocolate je směs plná bílkovin, sacharidů, vlákniny, esenciálních mastných kyselin, fytonutrientů, rostlinných sterolů, vitamínů, minerálů a je velmi bohatým zdrojem antioxidantů. To vše je zkombinováno do lahodné směsi superpotravin na bázi rostlinných bílkovin.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50101015

Rejuva Detox obsahuje konopné bílkoviny, spirulinu, chlorellu, ječnou trávu, pšeničnou trávu, macu, fialovou kukuřici, plody acai, camu camu, gokshuru, jilm plavý, inulín, stévii a surovou čokoládu.

Několik benefitů superpotravin v Rejuva Detox:

  • Kořínek maca obsahuje širokou škálu vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších rostlinných složek. Maca vám dodá větší odolnost, vytrvalost a psychickou koncentraci.
  • Spirulina je bohatý zdroj betakarotenu a obsahuje celé spektrum různých karotenoidů. Je ideální anti-aging potravinou, má koncentrovanou nutriční hodnotu, je lehce stravitelná a plná antioxidantů.
  • Pšeničná tráva je velmi bohatá na vitamin A, vitamin C, kalcium, železo, hořčík, draslík, sodík, síru, zinek a bílkoviny.
  • Acai Berry obsahuje 10-krát více antioxidantů než hroznové víno. Je přirozeně bohatá na omega kyseliny, aminokyseliny, antioxidanty, bílkoviny a vitaminy A, B1 a E.
  • Surová čokoláda obsahuje více než 300 výživných látek a je jedním z nejbohatších zdrojů antioxidantů.

Rejuva Detox neobsahuje žádné živočišné ani mléčné produkty, vejce, výplně, lepek, sóju, sladidla, pšenici nebo kvasinky. Dále neobsahuje umělá barviva, příchutě nebo konzervanty a geneticky modifikované produkty. Pochází z organické produkce bez herbicidů a pesticidů.

Složení:

Konopné bílkoviny, hrachové bílkoviny, bílkoviny z hnědé rýže, maca, ječná tráva, čokoláda,  stévie, kreatin, BCAA. Nutriční složení (typické hodnoty na 100g): 349,8 kcal, bílkoviny 50,1g Sacharidy 22,6g z toho cukry 3,5g. Tuky 6,5g z toho nasycené tuky 1,3g. Vláknina 12,8g. Sodík 0,025g.

Jak se Rejuva Detox Chocolate užívá:

1 odměrku dobře rozmixujte s oblíbeným mlékem nebo smoothie či kaší.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy.nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.