Vivienne Talsmat Rejuva Sport chocolate 454 g

Doplněk stravy

Rejuva Sport Chocolate je kompletním sportovním přípravkem pro sportovce a fanoušky aktivního životního stylu, kteří chtějí svalstvo více vyrýsovat a zároveň potřebují dodat energii.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50101018

Nutričně vyvážený přípravek obsahuje Rejuva Sport ingredience pro zvýšení energie, podpoře intenzivního tréninku a výkonu. Podporuje tvorbu svalstva. Nejnovejší výzkum potvrzuje, že pokud dodáme tělu před tréninkem nadbytečné karbohydráty a po tréninku nadbytečné bílkoviny, dojde ke zvýšenému odbourávání svalové hmoty a uskladňování tuků. Optimální strategií, jak udržet štíhlost, vybudovat svalstvo a zvýšit sílu, je zajistit optimální rovnováhu karbohydrátů a bílkovin před a po cvičení.

Rejuva Sport je patentovaným přípravkem specificky vytvořeným právě pro tyto potřeby. Klíčové ingredience na zvýšení energie kreatin, maka a ječná tráva dodají dlouhotrvající energii potřebnou pro intenzívní trénink a vyvážená kombinace bílkovin a karbohydrátů zaručí účinnou regeneraci svalů po tréninku. Zatímco BCCA (aminokyseliny s rozvětveným řetězcem) napomůžou k uchování svalové hmoty.

Rejuva Sport 

  • Neobsahuje žádné živočišné ani mléčné produkty, vejce, výplně, lepek, sóju, sladidla, pšenici nebo kvasinky. Dále neobsahuje umělá barviva, příchutě nebo konzervanty a geneticky modifikované produkty
  • Pochází z organické produkce bez herbicidů a pesticidů

Složení:

Konopné bílkoviny, hrachové bílkoviny, bílkoviny z hnědé rýže, maca, ječná tráva, čokoláda,  stévie, kreatin, BCAA. Nutriční složení (typické hodnoty na 100g): 349,8 kcal, bílkoviny 50,1g Sacharidy 22,6g z toho cukry 3,5g. Tuky 6,5g z toho nasycené tuky 1,3g. Vláknina 12,8g. Sodík 0,025g.

Jak se Rejuva Sport Chocolate připravuje:

1 odměrku dobře rozmixovat s oblíbeným mlékem nebo smoothie či kaše.

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.