516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

REMINGTON CR 4000 Váleček na chodidla

Vyprodáno
REMINGTON  CR 4000 Váleček na chodidla

REMINGTON CR 4000 Váleček na chodidla

50099562
Elektronika
799 Kč

S válečkem an chodidla od Remingtonu se zbavíte ztvrdlé kůže i mozolů a budete moct své nožky ukázat v otevřených sandálkách. Balení obsahuje hrubý a extrahrubý váleček, které lze podle potřeby střídat. Váleček funguje bezdrátově, baterie jsou součástí balení.

Zobrazit kategorii Pilníky na nohy » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Svá chodidla už nebudete muset skrývat v uzavřených botách. Letos v létě již sebevědomě vyrazíte do práce nebo do města v otevřených sandálkách a s vysokým sebevědomím. Společnost Remington vytvořila váleček na chodidla, který rychle a bezbolestně zvládne z vašich nohou odstranit suchou kůži, odumřelé kožní buňky a mozoly. Nástavec je tvořen dvěma válečky, které jsou speciálně navrženy k tomu, aby vám během chvilky zajistily jemná a na pohled krásná chodidla.

Hrubý a extra hrubý váleček

Válečky nejsou stejné. Jeden je hrubý, druhý extra hrubý. Každý člověk má jinou kůži a každý potřebuje jinou péči. Vyberte si podle svých vlastních potřeb váleček, který se hodí právě vám. Na poddajnější kůži si vystačíte s jemnějším typem, zatímco pro extra tvrdou a odolnou kůži je třeba využít extra hrubý váleček. Kromě toho v balení naleznete čisticí kartáček, s nímž bude údržba zařízení jednoduchou a rychlou záležitostí a zajistí připravenost válečku pro příští použití.

Bezdrátový provoz

Odstraňování kůže z chodidel zvládnete za pomoci válečku Remington v pohodlí svého domova. Provoz přístroje zajišťují dvě AA baterie, které jsou součástí balení, takže je nemusíte dokupovat zvlášť. Výsledky uvidíte na svých chodidlech již po prvním použití!

Obsah balení:

  • Obsahuje 2 x válečky – hrubý a extra hrubý
  • Obsahuje čisticí kartáček
  • Bateriový (včetně 2x AA)

Kategorie produktu

Parametry

Značka REMINGTON
EAN 4008496870905

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.