REMINGTON CR 4000 Váleček na chodidla

50099562

Elektronika

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Svá chodidla už nebudete muset skrývat v uzavřených botách. Letos v létě již sebevědomě vyrazíte do práce nebo do města v otevřených sandálkách a s vysokým sebevědomím. Společnost Remington vytvořila váleček na chodidla, který rychle a bezbolestně zvládne z vašich nohou odstranit suchou kůži, odumřelé kožní buňky a mozoly. Nástavec je tvořen dvěma válečky, které jsou speciálně navrženy k tomu, aby vám během chvilky zajistily jemná a na pohled krásná chodidla.

Hrubý a extra hrubý váleček

Válečky nejsou stejné. Jeden je hrubý, druhý extra hrubý. Každý člověk má jinou kůži a každý potřebuje jinou péči. Vyberte si podle svých vlastních potřeb váleček, který se hodí právě vám. Na poddajnější kůži si vystačíte s jemnějším typem, zatímco pro extra tvrdou a odolnou kůži je třeba využít extra hrubý váleček. Kromě toho v balení naleznete čisticí kartáček, s nímž bude údržba zařízení jednoduchou a rychlou záležitostí a zajistí připravenost válečku pro příští použití.

Bezdrátový provoz

Odstraňování kůže z chodidel zvládnete za pomoci válečku Remington v pohodlí svého domova. Provoz přístroje zajišťují dvě AA baterie, které jsou součástí balení, takže je nemusíte dokupovat zvlášť. Výsledky uvidíte na svých chodidlech již po prvním použití!

Obsah balení:

  • Obsahuje 2 x válečky – hrubý a extra hrubý
  • Obsahuje čisticí kartáček
  • Bateriový (včetně 2x AA)

Parametry
Značka REMINGTON
EAN 4008496870905