516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

REMINGTON IPL 6250 Epilátor

Vyprodáno
REMINGTON  IPL 6250 Epilátor

REMINGTON IPL 6250 Epilátor

50099529
Elektronika
7 299 Kč 7599 Kč

S epilátorem Remington budete mít pokožku celého těla hebkou a jemnou bez jediného chloupku. Přístroj za pomoci speciální světelné technologie odstraňuje chloupky u kořínků a brání jejich opětovnému růstu. Do zařízení je integrován senzor pokožky.

Zobrazit kategorii Epilátory, depilátory » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Společnost Remington vytvořila dámský epilátor, který trvale a bezbolestně odstraňuje chloupky po celém těle. Je vybaven trvalou žárovkou, která funguje po celou dobu životnosti přístroje, takže není třeba ji po čase vyměňovat. Světelné impulsy jdou směrem k pokožce přes velký prostor, aby epilace probíhala ještě rychleji a pohodlněji.

Výsledky jako ze salónu

V pohodlí domova si s epilátorem Remington zajistíte výborné výsledky, jaké byste očekávali od profesionálního kosmetického salónu. Pokožka i po ošetření zůstává hebká a jemná, nedochází k jejímu podráždění. Zařízení můžou používat ženy i muži bez rozdílu věku či barvy kůže, nicméně se nedoporučuje opužívat na velmi tmavou pokožku, kterou by zařízení mohlo popálit. Nejlepších výsledků dosáhnete při epilaci tmavých chloupků. Odstraňuje chloupky z oblastni celého těla včetně nohou, paží, oblasti bikin nebo ze zad.

Technologie Propulse

Zařízení využívá k trvalému odstranění chloupků technologii Propulse, která funguje na principu ohřívání vlasového folikulu. Světelné impulsy pronikají až ke kořínkům chloupků a účinně zastavují cyklus růstu. Energie se absorbuje do pokožky, takže omráčení folikulu nevyprchá.

Technické parametry:

  • o 50 % větší pulzní okénko: 3 cm2 (rychlost záblesku každé 3 sekundy)
  • 5 možností nastaveni úrovně energie
  • Integrovaný senzor pokožky
  • Multi Flash a Single Flash mód
  • Univerzální napětíKategorie produktu

Parametry

Značka REMINGTON
EAN 4008496824212

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.