REMINGTON IPL 6500 Depilátor

Elektronika

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

S epilátorem Remington bude odstraňování chloupků po celém těle jednoduché, rychlé a bezbolestné. A co víc, dočkáte se dlouhodobých výsledků. Přístroj využívá k epilaci technologii IPL, která spočívá ve vysílání světelných impulzů směrem do pokožky až ke kořínkům chloupků a účinně zamezuje jejich opětovnému růstu. Použití je zcela bezpečné a zvládnete ho sami doma, aniž byste museli chodit do předražených kosmetických salónů.

Pro muže i pro ženy

Zařízení můžou bez zábran využívat nejen ženy, ale i muži. Skvěle funguje především na světlé pokožce při redukci černých a obecně tmavších chloupků. Trvalých výsledků se dočkáte již po třech ošetřeních. Světelný impulz se nevyšle, dokud není hlavice kompletně v kontaktu s pokožkou, abyste si neškodili zrak.

Redukce chloupků po celém těle

Přístroj lze používat na chloupky po celém těle, a to včetně nohou, podpaží, citlivé oblasti bikin nebo na obličeji nad horním rtem či na bradě. Intenzitu si můžete nastavit v rozmezí pěti stupňů – doporučuje se začínat na nejnižším a postupně navyšovat, aby si pokožka zvykla a přístroj jí nezpůsobil podráždění.

Technické parametry:

  • o 50% větší pulzní okénko: 3 cm2 (rychlost záblesku každé 3 sekundy)
  • Obličejový nástavec: 2cm² (rychlost záblesku každé 4 sekundy)
  • 5 možností nastavení intenzity
  • Integrovaný senzor pleti
  • Multi-Flash pro větší oblasti a Single-Flash pro detailní ošetření
  • Univerzální napětí