516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

REMINGTON IPL 6750 Depilátor

Vyprodáno
REMINGTON  IPL 6750 Depilátor

REMINGTON IPL 6750 Depilátor

50099532
Elektronika
10 999 Kč

Depilátor Remington využívá technologii Propulse k trvalému odstranění chloupků z celého těla, a to včetně oblasti bikin nebo v obličeji. Žárovku není třeba během celé životnosti přístroje vyměňovat.

Zobrazit kategorii Epilátory, depilátory » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Zbavte se chloupků na těle jednou pro vždy, a navíc bezbolestně. Využijte epilátor od Remingtonu, který využívá pokročilou technologii Propulse k odstranění chloupků přímo u kořínků a účinnému bránění opětovného růstu. Za pomoci technologie se směrem ke kořínku vyšle impuls, který v kůži ohřeje folikul a po vstřebání světelné energie se folikul omráčí a nový chloupek z něj nevyrůstá.

Trvalá žárovka

Impulzy do kůže vysílá žárovka, která je nyní ještě pokročilejší a tak dlouhotrvající, že ji za celou dobu životnosti přístroje nebudete muset vyměňovat. Za pomoci velkého pulzního okénka oholíte nohy za rekordně krátkou dobu. Při použití na obličej nasaďte zúžený nástavec, abyste mohli ještě přesněji mířit a ošetření probíhalo zcela bezpečně bez rizika poškození vašeho zraku.

Pro světlou pleť

Zařízení výborně funguje pro uživatele se světlou pletí, účinně redukuje tvorbu především tmavých chloupků. Nedoporučuje se jej užívat na přirozeně tmavou pokožku, kde pulzní světlo může způsobit popáleniny a puchýře. Integrovaný senzor pleti analyzuje barvu vaší pokožky a v případě, že jej můžete použít, zařízení zapípá.

 

 

Kategorie produktu

Parametry

Značka REMINGTON
EAN 4008496825882

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.