REMINGTON IPL 6750 Depilátor

Elektronika

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Zbavte se chloupků na těle jednou pro vždy, a navíc bezbolestně. Využijte epilátor od Remingtonu, který využívá pokročilou technologii Propulse k odstranění chloupků přímo u kořínků a účinnému bránění opětovného růstu. Za pomoci technologie se směrem ke kořínku vyšle impuls, který v kůži ohřeje folikul a po vstřebání světelné energie se folikul omráčí a nový chloupek z něj nevyrůstá.

Trvalá žárovka

Impulzy do kůže vysílá žárovka, která je nyní ještě pokročilejší a tak dlouhotrvající, že ji za celou dobu životnosti přístroje nebudete muset vyměňovat. Za pomoci velkého pulzního okénka oholíte nohy za rekordně krátkou dobu. Při použití na obličej nasaďte zúžený nástavec, abyste mohli ještě přesněji mířit a ošetření probíhalo zcela bezpečně bez rizika poškození vašeho zraku.

Pro světlou pleť

Zařízení výborně funguje pro uživatele se světlou pletí, účinně redukuje tvorbu především tmavých chloupků. Nedoporučuje se jej užívat na přirozeně tmavou pokožku, kde pulzní světlo může způsobit popáleniny a puchýře. Integrovaný senzor pleti analyzuje barvu vaší pokožky a v případě, že jej můžete použít, zařízení zapípá.