Revital C vitamin 2+1 zdarma 3x20 šumivých tablet

Doplněk stravy

Značka: REVITAL
Revital C vitamin obsahuje výhodné balení vitaminu C ve formě šumivých tablet s příchutí citrónu, pomeranče a limetky s grepem pro posílení organismu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50105224

Revital C vitamin je doplněk stravy ve formě šumivých tablet v dárkovém balení 2+1 zdarma. Balení obsahuje Revital C vitamin 1000 mg s příchutí citron, Revital C vitamin 1000 mg s příchutí limetky a grepu a Revital C vitamin 500 mg s příchutí pomeranč.

Šumivé tablety obsahují vysokou dávku vitaminu C, který je důležitý pro mnoho fyziologických procesů v lidském organismu. Je vhodný zvláště v období zvýšeného výskytu virů a bakterií, při nachlazení, stresu, vysoké fyzické aktivitě, pobytu ve znečištěném prostředí i při rekonvalescenci.

Vitamin C

  • Přispívá k normální funkci imunitního systému.
  • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
  • Napomáhá normální činnost nervové soustavy a normální psychické činnosti.
  • Chrání před oxidativním stresem.
  • Napomáhá normálnímu energetickému metabolismu.
  • Přispívá k tvorbě kolagenu, který je důležitý pro normální funkci krevních cév, kůže, dásní, zubů, chrupavek a kostí a ke zvýšení vstřebávání železa.

Dávkování:

Revital Vitamin C 1000 mg: Dospělí užívají 1 tabletu denně, děti od 12 let užívají ½ tablety denně. Přípravek není určen pro děti do 12 let. Revital Vitamin C 500 mg: Děti od 6 let do 12 let užívají 1/2 tablety denně. Přípravek není určen pro děti do 6 let. Tabletu rozpusťte ve 200 ml vody a ihned vypijte.

Složení:

Revital Vitamin C 1000 mg: vitamin C 1000 mg, vláknina inulin 120 mg v jedné šumivé tabletě.
Revital Vitamin C 500 mg: vitaminu C 500 mg, vláknina inulin 120 mg v jedné šumivé tabletě.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje cukr. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.