Doplněk stravy

Revital Rodinná Omega 3 60 kapslí

Značka: REVITAL

Zdravé srdce, mozek, zrak. Omega 3 mastné kyseliny v extra silné dávce pro děti od 6 let a dospělé.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Revital Rodinná Omega 3 60 kapslí

50107576

Omega 3 mastné kyseliny jsou pro lidský organismus velmi důležité. Tělo si je nedokáže samo vytvářet, proto je nutné jejich doplnění potravou nebo pomocí doplňků stravy. Revital Rodinná Omega 3 obsahuje rybí olej, který je bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin EPA a DHA ve formě dobře vstřebatelných triglyceridů.

  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně.
  • EPA a DHA přispívají k udržení normálního krevního tlaku. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g EPA a DHA denně.
  • EPA a DHA přispívají k udržení normální hladiny triglyceridů v krvi. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 2 g EPA a DHA denně. Příjem EPA a DHA nesmí překročit 5 g denně.
  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně
  • DHA u těhotných a kojících žen přispívá ke správnému vývoji mozku a očí plodu i kojeného dítěte. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 200 mg DHA denně.

Dávkování:

Děti od 6 let užívají 1 kapsli denně. Dospělí a děti od 15 let užívají 1-2 kapsle denně, dávkování je možné zvýšit na 4-6 kapslí denně. Užívejte během jídla a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení:

Rybí olej 1000 mg, z toho EPA (kyselina eikosapentaenová) 330 mg a DHA (kyselina dokosahexaenová) 220 mg ve formě triglyceridů v jedné kapsli.

Rybí olej s 33 % EPA a 22 % DHA ve formě triglyceridů, DL-alfatokoferol (vitamin E), bovinní želatina, glycerol, čištěná voda.

Upozornění:

Nevhodné pro děti do 6 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.