Revolution Haircare Plex 7 Bond Restore stylingový sprej 100 ml

Kosmetika

Revolution Haircare Plex 7 Bond Restore stylingový sprej chrání vlasy před vysokými teplotami při fénování a žehlení. Redukuje krepatění a dodává vlasům zářivý lesk.
Skladem na e-shopu
269

O produktu

50136053

Dejte vale suchým a poškozeným vlasům! Rádi byste vyměnili krepaté a suché kadeře za zářivou kštici? Dopřejte svým vlasům náležitou péči. Stylingový sprej Revolution Haircare Plex 7 Bond Restore zkrotí krepaté a létající vlasy a ochrání je před vysokými teplotami vlivem fénování nebo žehlení.

Kaskádový účinek proteinů pro kompletní péči o vlasy

Plex No.7 obsahuje komplex rostlinných proteinů s kaskádovým účinkem uvnitř vlasu. Proteiny s vysokou molekulovou hmotností působí na povrchu vlasové kutikuly, chrání ji před poškozením a zvyšují lesk vlasů. Proteiny se střední molekulovou hmotností pronikají dovnitř vlasové kutikuly, posilují ji a zpevňují, čímž dochází k vytvoření většího objemu vlasů. Proteiny s nízkou molekulovou hmotností pronikají hluboko do vlasové kůry, vyživují vlas zevnitř a chrání ho před poškozením. Jsou obohacené o fytantriol a provitamín B5. Fytantriol je rostlinná látka s vysokou hydratační schopností, která zabraňuje přílišnému vysušení vlasů. Provitamín B5 zvyšuje lesk vlasů, pomáhá předcházet jejich lámání a třepení.

Výsledek

  • spolehlivá termoochrana před fénováním a žehlením
  • obnovuje a posiluje strukturu vlasu
  • redukuje krepatění a létání vlasů

Použití

Aplikujte na mokré vlasy před tepelným stylingem, nebo na suché vlasy mezi mytím pro extra výživu a zkrocení poletujících vlasů. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte po krocích 3,4,5 a 6 jako součást mycí rutiny, abyste svým vlasům dodali důkladnou péči.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.