Revolution Haircare Plex No.3 Bond Hair Perfector péče o vlasy 100 ml

Kosmetika

Obnovující a kondicionující krém Revolution Haircare Plex No.3 se používá pro ošetření vlasů před jejich mytím. Vhodný pro všechny typy vlasů.
Skladem na e-shopu
289

O produktu

50131928

Dejte sbohem suchým a poškozeným vlasům s unikátní produktovou řadou Plex od Revolution Haircare! Plex No.3 Bond Hair Perfector je obnovující a kondicionující krém, který se používá pro ošetření vlasů před jejich mytím. Obsahuje komplex látek, které jsou schopné vyhlazovat a zjemňovat poničená vlasová vlákna. Je vhodný pro všechny typy vlasů.

Kaskádový účinek proteinů pro kompletní péči o vlasy

Plex No.3 obsahuje komplex rostlinných proteinů s kaskádovým účinkem uvnitř vlasu. Proteiny s vysokou molekulovou hmotností působí na povrchu vlasové kutikuly, chrání ji před poškozením a zvyšují lesk vlasů. Proteiny se střední molekulovou hmotností pronikají dovnitř vlasové kutikuly, posilují ji a zpevňují, čímž dochází k vytvoření většího objemu vlasů. Proteiny s nízkou molekulovou hmotností pronikají hluboko do vlasové kůry, vyživují vlas zevnitř a chrání ho před poškozením. Jsou obohacené o fytantriol a provitamín B5. Fytantriol je rostlinná látka s vysokou hydratační schopností, která zabraňuje přílišnému vysušení vlasů. Provitamín B5 zvyšuje lesk vlasů, pomáhá předcházet jejich lámání a třepení.

Výsledek:

  • lesklé vlasy plné objemu
  • chrání vlasy před poškozením, lámáním a třepením
  • hydratuje vlasy i pokožku hlavy

Použití

Naneste dostatečné množství krému Plex No.3 na navlhčené a ručníkem vysušené vlasy. Nechte působit 10–15 minut pro rutinní ošetření, nebo přes noc pro intenzivně vyživující vlasovou kúru. Podle potřeby používejte produkt 1–2x týdně. Pokračujte umytím vlasů šamponem Plex No.4 Bond Maintenance.

Upozornění

Vyhněte se se přímému kontaktu produktu s otevřeným okem. Při zasažení okamžitě vypláchněte oko pod proudem tekoucí vody.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.