Revolution Skincare Retinol Overnight krém na obličej 50 ml

Kosmetika

Noční pleťový krém Revolutioon Skincare Retinol Overnight pomáhá redukovat vzhled jemných linek, vrásek a nerovnoměrného tónu a textury pleti. Pleť vyživuje a zklidňuje.
Skladem na e-shopu
375

O produktu

50131885

S prvními známkami stárnutí pleti vyzkoušejte řadu Revolution Skincare Retinol! Pleťový krém je odborně formulován tak, aby pomáhal redukovat vzhled jemných linek, vrásek a nerovnoměrného tónu a textury pleti. Tento noční krém, který je složen z pečlivě vybraných přísad, podporuje hebkost pokožky během spánku. Retinol pomáhá snižovat viditelnost jemných linií, vrásek, sjednocuje nerovnoměrný tón a strukturu pleti a omezuje přetížení a tvorbu skvrn. Pečující šípkový olej je bohatý na vitamín C a kyselinu trans-retinovou, o které se předpokládá, že poskytuje rychle vstřebatelnou úlevu pro zralé nebo problematické typy pleti. Bisabolol je přírodní uklidňující látka, která pomáhá snižovat zarudnutí a podráždění, takže je ideální pro použití v kombinaci s retinolem.  

Výsledek:

  • jemné linie a vrásky jsou redukovány
  • tón a textura pleti je sjednocená
  • pleť je vyživená a hydratovaná
  • pokožka je zklidněná, bez podráždění
  • působí během noci

Použití

Aplikujte večer na čerstvě očištěnou pokožku nebo poté, co se vstřebá hedvábné Retinol sérum. Použijte 1 pumpičku a jemně vmasírujte do pokožky krouživými pohyby směrem ven.

Upozornění

Není vhodné pro těhotné ženy. Zamezte přímému kontaktu s očima. Dojde-li ke kontaktu s očima, důkladně je vypláchněte teplou vodou. Nepoužívejte na poškozenou nebo podrážděnou pokožku. Pokud dojde k podráždění, prestaňte jej používat. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem a teplotou nad 25 stupňů. Tento produkt může zvýšit citlivost pokožky na slunce a zejména možnost spálení, podle potřeby používejte opalovací krém.  

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.